Pro muže

I muži potřebují pečovat o své tělo a pleť

Moderní estetická medicína se už nevěnuje takřka výhradně ženám, ale stále častěji se orientuje i na muže. A je to logické, i pánové mají snahu vypadat dobře a tolik nepodléhat zubům času. Pomoci jim k tomu může nejen kvalitní domácí kosmetika, ale právě i zmíněná specializovaná medicína, a to v neinvazivní podobě.

Francouzská kosmetika, která je vysoce účinná

Dobrým příkladem je estetická medicína, při níž se využívají přípravky francouzské značky Sothys Homme. Kromě domácí péče, kdy lze využít třeba hydratační gely či zklidňující balzámy po holení na vaši pokožku, je vhodné čas od času absolvovat rovněž speciální kúru. Během ní vám tým zkušených kosmetiček nejen poradí, jak se starat o své tělo a pleť, ale zároveň vám provede odborné ošetření pokožky, která díky tomu získá zpět ztracenou vitalitu.

Vyčištění pleti, masáž a pleťová maska – ideální způsob, jak se zbavit škodlivin

V rámci běžného ošetření během procedury Sothys Homme Praha dochází k celkové detoxikaci mužské pleti, která je tak posílená a lépe se dokáže bránit případným škodlivým látkám.

V první řadě vám kosmetičky pomocí přípravků a profesionálních metod z kůže odstraní přebytečné nečistoty a mastnotu. V případě, že je to zapotřebí, se provádí i hloubkové čištění pleti. Součástí kúry je dále příjemná masáž hlavy, která napomáhá odstranit bolest a únavu. V neposlední řadě vám kosmetičky provedou masku, při níž použijí krém dle vašeho typu pleti tak, aby byla celá procedura maximálně účinná.

Jak vidno, estetická kosmetika zdaleka nemusí být omezena jen na ženy. Mohou si ji dopřát i muži, ba je to dokonce žádoucí. V dnešní době, kdy je naše tělo neustále vystaveno nepříznivým vnějším vlivům, je čistá pleť základem ke zdravému stylu života. Spolu s dalšími procedurami zabráníte předčasnému stárnutí.

Leave a Comment