Skvělé tipy

Nejoblíbenější reklamní textil? Trička a polokošile!

Mezi reklamními předměty je obecně velmi oblíbený textil. Není divu. Takové tričko je totiž docela hodnotný dárek, který obdarovaní určitě užijí. Že je na něm někde natisknuté logo firmy, až tolik nevadí. I tak se dá nosit minimálně doma.

Co dát svým oddaným zaměstnancům či věrným partnerům, aby to doopravdy užili a ne jen položili někam do šuplíku? Jídlo nebo nápoje jsou fajn, ale člověk je sní a nic mu nezůstane. Tužka s logem je dobrá, nicméně takto malé předměty se velmi snadno ztratí. Naproti tomu tričko zůstane, dokud se neroztrhá, což v případě kvalitního textilu může trvat i desítky let.

Jaké oblečení zvolit?

To záleží na tom, komu jej plánujete dát a za jakým účelem. Nejpopulárnější jsou bezpochyby klasická trička různého střihu. Velký zájem je ale také o polokošile krátký rukáv. Ty se hodí zejména v případě, kdy plánujete obdarovat své zaměstnance a chcete jim dát reprezentativní kousek oblečení, který by mohli nosit i do práce.

V některých případech se hodí i polokošile dlouhý rukáv, zejména do provozů v halách a jinde, kde je zima. A když už se bavíme o té zimě, vhodným typem oblečení k darování zaměstnancům může být i fleecová mikina nebo softshellová bunda.

Co takhle vydat se trochu netradičním směrem?

Nemusíte se ale omezovat jen na tradiční trička a softshellové bundy. Velmi levné jsou například plátěné tašky, které v posledních letech zažívají znovuzrození. Pěkným dárkem mohou být i čepice, nikoliv kšiltovky, ale spíš ty zimní. A co byste řekli na mikiny? Záleží prostě jen na tom, kolik jste ochotní investovat.

Velký výběr textilu vám nabídne například společnost Xfer s.r.o., která u nás vyrábí reklamní textil už dvacet let. Nahlédněte do jejich sortimentu, co všechno je k dispozici. Jste-li z Brna nebo okolí, určitě se stavte také do jejich vzorkovny, ať si na vlastní kůži vyzkoušíte i materiály.

Leave a Comment