Pro muže

Hledáte dárek? Opusťte konvence a darujte erotickou hračku

Blíží se svátek a vy nevíte čím svou polovičku potěšit? Pokud si oba rádi užíváte sex a zatím jste si vystačili samy, zkuste se společně pustit do dobrodružství. Darujte erotickou hračku, která vám oběma otevře zcela novou dimenzi intimního života.

Erotickou hračku vybírejte podle gusta

Erotika není dnes již žádné tabu. Tomu odpovídá i nabídka erotických shopů, která je víc než velkorysá a plná nejnovějších trendů a vychytávek. Erotické hračky jsou jedním z nevyhledávanějších artiklů na internetu. I v této oblasti se rychle a nápaditě inovuje, díky čemu se mužům dostává pomůcek, které je vynesou do sexuálního ráje.

Masturbátory či umělé vagíny se dočkaly takové propracovanosti, že dnes zvládnou plně nahradit sexuální akt. Jsou malé, skladné, lehce udržovatelné, ale hlavně výkonné a pro všechny velikostní kategorie. I ženské hračky jdou s dobou. Kromě klasických vibrátorů jsou v nabídce mechanické či elektrické pomůcky, které dokážou vyvolat i několik za sebou jdoucích extrémně silných orgasmů.

Feromony pro muže jako volavka

Vůně je to první a základní, co muže a ženu vzájemně přitahuje. Pověstná chemie, která vzniká díky feromonům, funguje od nepaměti. Feromony pro muže fungují skvěle při svádění nebo při samotném aktu umocní sexuální prožitek. V kombinaci s afrodiziaky pro ženy a erotickými hračkami se můžete těšit na přímo explozivní noc. Feromony pro muže jsou tak perfektním prezentem pro vašeho partnera.

Revolucí prošly i vibrátory pro ženy

Doby, kdy se jednalo jen o jednoduchý „pindík“, kterého vrcholem byl monočlánkový pohon jsou dávno za zenitem. Vibrátory pro ženy dnes sice vycházejí z tohoto základu, ovšem jejich tvary, funkce, pohony i určení se výrazně změnilo. Jasným favoritem jsou přirážecí vibrátory se zahnutou špičkou pro stimulaci bodu G. Jejich jediným mínusem je vyšší pořizovací cena. Na druhou stranu se právě díky ní skvěle hodí jako dárek.

Většina prémiových erotických hraček je vyrobena ze sametového lékařského silikonu, takže se nemusíte bát o zdraví své ani svého partnera.

Leave a Comment