Pro muže

Vše, co jste si přáli vědět o tantrické masáži, ale báli jste se zeptat

Tantrickou masáž by měl alespoň jednou za život okusit každý. Jen málokterý zážitek se vryje pod kůži jako rituál, prostřednictvím kterého přijímající překračuje hranice běžných prožitků a zažívá neuvěřitelně vzrušující až extatické stavy. Bez ohledu na to, zda je váš všední sexuální život v pořádku, nebo naopak hledáte způsob, jak nabourat každodenní rutinu, na návštěvu salonu nezapomenete. Ještě než vyrazíte, seznamte se se základními aspekty jedné z nejoblíbenějších masážních technik na světě.

Tantrická masáž není sexuální služba

O tantrické masáži jste se možná doslechli, kdo ví co. Leckdo ji přirovnává ke klasickému milování. Pak ale dotyčný neprožil kouzlo tantry, protože během masáže nedochází k líbání, orálnímu či běžnému sexu. Přijímající je po celou dobu pasivní a o jeho blaho se pomocí starodávných tantricko-taoistických technik stará masérka – v tantristické hantýrce „dávající“.

Dávající se o přijímajícího stará citlivě, věnuje mu maximální péči a během masáže pro ni neexistuje nikdo jiný. Často se hovoří o dokonalém propojení, které přijímajícího nabíjí pozitivní energií a inspirací. V rámci tantry lze objevit skrytá zákoutí vlastní sexuality a posunout se na vyšší úroveň.

Jak tantra masáž probíhá?

Tantrická masáž Praha vám dá zapomenout na vše, co jste doposud zažili. Přijímající tradičně leží na futonu. Příjemnou atmosféru pokoje dokreslují svíčky a orientální hudba. Masérka využívá množství jemných až velmi dynamických pohybů, používá přírodní oleje, aromaterapeutické silice, ale také velmi specifické techniky – například omývání a masáž horkými ručníčky.

Nevšední zážitek můžete okusit na vlastní kůži v jednom z nejnavštěvovanějších pražských salonů. V Angels masáže pracují nejkrásnější masérky s vystupováním na úrovni, ke kterým se klienti rádi vrací.

Na tantra masáže Praha se můžete objednat online, telefonicky i přes Whats App či Viber. Jsou stoprocentně diskrétní.

Leave a Comment