Bydlení

Šedý dovoz saun vás zklame. Vsaďte na originální technologie Harvia

Pouštíte se konečně do budování sauny? Sauny a saunové technologie Harvia umí nabídnout kvalitu, kterou jistě hledáte. Avšak nezapomeňte na rizika nakupování od neautorizovaných prodejců. Šedé dovozy jsou levnější jenom zdánlivě.

Šedý trh neboli šedý dovoz dnes funguje v mnoha oborech. Jako zákazníci se často s nadšením vrhneme na jeho levnější nabídku. Přitom je jedno, jestli je levnější v řádu stovek nebo tisíců korun. Neprověříme si však prodejce. Jde skutečně o oficiálního prodejce této značky? Poskytuje kvalifikované záruční opravy? Je zboží přizpůsobeno všemi normami a standardy českému trhu? Pořád je běžné, že se najdou firmy, jež k nám distribuují zboží nesplňující regulace evropského trhu ani bezpečnostní standardy z hlediska zapojení do elektrické sítě. Výrobky tak mohou být dokonce nebezpečné. Levněji ze šedého dovozu nakoupíte třeba zboží, které už není nové, je po opravě, nebo jde o model, jenž už není běžně v prodeji.

Když sauny Harvia, tak jedině z oficiální distribuce

Nákup kvalitní sauny či saunových technologií není levná záležitost. Chceme výrobky funkční, designově zdařilé, dlouhodobě použitelné, bezpečné, se všemi službami kolem, včetně kvalifikovaného záručního a pozáručního servisu. Nezapomínejte, že za záruku ručí prodejce. Ze zákona máte nárok na dvouletou záruku a současně lze využívat i poprodejní servis. Avšak oporu v oficiálním servisu u Harvia ztrácíte, pokud koupíte třeba saunová kamna z neoficiální distribuce. Aby vám tedy náležela veškerá práva v souvislosti se zárukou a servisem, je nutné nakupovat vždy pouze od oficiálních dodavatelů. Pokud využijete šedé dovozy, oficiální dodavatelé Harvia vám servis neposkytnou, ani u nich nebudete moci uplatnit záruku.

Nákup bez záruky Harvia kamna

Zapomeňte na šedé dovozy technologií pro sauny a vsaďte na oficiální prodej. Originální elektrická saunová kamna Harvia jsou zárukou bezpečnosti. Jde o patentované technologie a výrobky, které prošly pečlivou kontrolou kvality každého výrobku. Při nákupu z oficiální distribuce máte vždy garanci originálu (a ne falzifikátu), kvality (nejde o vyřazený výrobek), nového výrobku i modelu, který je pořád oficiálně v prodejní síti. Výrobky splňují české i evropské normy. Koupíte si kvalitu a bezpečí současně. Že jste neušetřili pár stovek korun? Možná jste ve výsledku ušetřili více, než se vám na první pohled zdá.

Leave a Comment