Skvělé tipy Volný čas a zábava

Firemní akce nemusí být nuda. Ale musí ji uspořádat ti nejlepší…

Líbilo by se vám, kdyby každoroční sešlost zaměstnanců vaší firmy ztratila punc akce, na které se všichni povinně usmívají a těší se, až zmizí domů? Vaše sny se mohou stát skutečností – stačí se obrátit na někoho, kdo dokáže uspořádat jakýkoliv event. Na profesionály z agentury Benchmark s více jak desetiletou praxí!

Akce všeho druhu

Eventová agentura Benchmark vznikla s cílem poskytovat služby bez jakýchkoliv omezení. Namísto strojené firemní akce, na které se nikdo nebude skutečně bavit, pro vás uspořádají nezapomenutelnou událost. Vymyslí originální koncept na míru hodnot vaší společnosti a promyslí každičký detail – z výsledku budete nadšení, protože předčí vaše očekávání.

Filosofií agentury Benchmark je přinášet účastníkům autentické emoce. K tomu vyžívá nejmodernější techniku, 3D dekorace, vizualizace a kreativní myšlení zkušených profesionálů. Komplexní řešení zahrnuje vše od počátečního plánování až po realizaci.

Pro agenturu Benchmark je na denním pořádku pořádání konferencí, eventů, roadshows, family days, svateb na míru a dalších akcí.

Efektivní teambuilding

Nedílnou součástí nabídky je organizace teambuildingových akcí. Teambuilding pod taktovkou agentury Benchmark má mnoho podob. Dle specifických potřeb klienta připraví fun event pro týmy s důrazem na zábavu, odpočinek a relaxaci, temspirit pro stmelení kolektivu nebo teambuilding s důrazem na vzdělávání a zlepšení pracovních schopností.

Krásné hostesky

Agentura Benchmark disponuje vlastními hosteskami. Jedná se o profesionálky každým coulem – milé, inteligentní a vždy usměvavé slečny, které prozáří jakoukoliv akci. Nevykolejí je ani nečekané situace – vše řeší s grácií a reprezentují klienty na nejvyšší úrovni. Hostesky Praha by neměly chybět na žádném eventu!

Chcete se o službách agentury Benchmark dozvědět více? Informace a fotografie realizovaných akcí najdete na www.benchmarkevents.cz.

Leave a Comment