Skvělé tipy

Dosloužil vám váš starý počítač? Nevěste hlavu a pořiďte si nový. Repasovaný!

Nový, nebo repasovaný počítač? Jde-li vám primárně o cenu, nebo sháníte-li počítač pro dítě, jednoznačně doporučujeme repasovaný.

Repasovaný počítač představuje snadnou, a především cenově dostupnou cestu k počítačové technice. Bez ní se dnes neobejdou děti ani dospělí. Děti na distančním vzdělávání a dospělí na home office. Jeden počítač tak ve spoustě rodinách nestačí, což samozřejmě napíná rodinný rozpočet. Cesta k funkční a zároveň cenově dostupné počítačové technice je přitom snazší, než se na první pohled může zdát. V podstatě postačí místo nového si pořídit ten repasovaný.

Co to je repasovaný počítač?

Na začátku si pojďme objasnit pojmy. Pojmem repasovaný počítač rozumíme počítač již používaný. Tedy secondhandový či, chcete-li, z druhé ruky. Většinou se totiž jedná o techniku z firem a operativních leasingů. Ale plně funkční, otestovanou a ohodnocenou počítačovým technikem. A pozor, i na repasovanou techniku se vztahuje roční záruka. Takže v podstatě nic neriskujete!

Počítač za tisícovku? Ano, je to možné!

Uživatelé si na repasovaných počítačích cení především jejich nízké ceny. Repasovaný notebook i stolní počítač pořídíte za zlomek ceny počítače nového. Posuďte sami: pod odkazem https://www.malicomputer.cz/levne-notebooky/ najdete notebook značky Hewlett Packard za necelých šest tisíc korun. Na odkazu https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/ zase stolní počítač Dell za necelou tisícovku. Pro menší dítě přímo ideální, nemyslíte? V nabídce však jsou i dražší modely pro náročnější uživatele. Za ty zaplatíte okolo čtyř tisíc! Pořád jsme na zlomku ceny počítače nového.

Divíte se, že tyto počítače tvoří desetinu celosvětové produkce počítačů a počítačové techniky? My tedy ne. U nás je zkrátka volba jasná. A co u vás?

Leave a Comment