Skvělé tipy

Hledáte tetování Praha? Vyberte si nejlépe hodnocený salon

Tetování je v současnosti módní a za zvláštní se dnes pokládá spíše to, že tetování nemáte, než to, že jej máte. Ale pozor! Až 50 % lidí svého tetování lituje. Nevhodně zvolený motiv a ne příliš dobrá tetovací studia v tom mají prsty. Proto musíte vědět, na které dveře zaklepat.

Tetovalo se snad již od pravěku a v různých kulturách a místech se z času na čas stávalo extrémně módním. Věřili byste tomu, že prý i v 19. století se až 20 % evropské populace honosilo tetováním? Tvrdí to kunsthistorik Jan Baleka ve svém Slovníku výtvarného umění. Tetování v historii však mnohdy plnilo funkci jinou než módní. Často bylo cejchem. Dnes se však kérky vrátily do módy a o tatéry a tattoo salony je velký zájem.

Nechat se tetovat jen tak někým se vám nemusí vyplatit

Nejenže se nemusí povést tetování po designové stránce, ale rovněž si můžete odnést ošklivé nehojící se rány či třeba infekční nemoc. Odborníci nedoporučují zejména tetování mimo salon. Právě kvalitní a prestižní tattoo salon s dobrým hodnocením je zárukou toho, že si domů přinesete povedené tetování, a ne třeba žloutenku. Kam tedy zajít? Tetování Praha – to je Unholy Tattoo sídlící v Ječné ulici.

Proč tetování z Unholy?

Pro výběr tohoto tetovacího studia mluví jednoznačně jeho reference. Jde o nejlépe hodnocený pražský tetovací salon. Charakterizují jej skvělý přístup k zákazníkům, perfektní tatéři, dokonalá hygiena v salonu, a to i nyní s ochrannými opatřeními proti Covid-19.

TIP: Praha tetování Unholy – to je tetování z nejlépe hodnoceného pražského tetovacího salonu.

Do Unholy se chodí pro malé kérky i velké umění

V tattoo salonu vás vždy rádi přivítají, ať již přicházíte se žádostí o vytetování drobného motivu, nebo chcete začít se svojí rozsáhlejší metamorfózou a postupně se potetovat mnohem více. Ozvěte se, domluvte si termín, nebo se třeba jen zastavte na kus řeči a radu ohledně splnění svých přání. Vaše kérka vás bude v ideálním stavu doprovázet po celý život, a tak neváhejte a naplánujte si ji do posledního detailu.

Leave a Comment