Auto-moto Pro muže

Do sedla stylově: MBW představuje kolekci motooblečení pro sezónu 2017!

Počasí konečně hraje do karet těm, kteří si nedokáží představit život bez své motorky. Patříte-li k moto nadšencům i vy, jistě si nenecháte utéct příležitost k nákupu kvalitního a velmi stylového oblečení od MBW. Aktuální kolekce vypadá sakra dobře!

Kožená bunda Jester

Kožená sportovní bunda Jester z hovězí usně je nepřehlédnutelná a lze kombinovat s libovolnými kalhotami. V případě této bundy na motorku však nejde pouze o osobitý design, ale také o skvělé vlastnosti. Za zmínku stojí dvojité a trojité bezpečnostní švy, vyjímatelný chránič páteře, plastové chrániče na loktech, flexibilní panely nad lokty a pod rameny a další bezpečnostní prvky.

jester

Kožená bunda Apollo a kalhoty Gili

Elegantní bunda na moto Apollo z kvalitní hovězí kůže (hrudní část) a vícepevnostní textilie. Disponuje membránou, která jezdce spolehlivě chrání proti nešvarům počasí. Hledáte-li ideální kombinaci, pořiďte si k ní kalhoty Gili. Obojí je k mání v dámském i pánském provedení.

apollo-gili

apollo-panska

Kožené moto boty NFS

Moto boty NFS z kvalitní hovězí usně chrání holeně, kotníky a achillovy šlachy. Nabízí množství vychytávek – například protiskluzový grip na vnitřní straně špičky pro lepší řazení, protiskluzovou podrážku odolávající mastnotám, flexibilní panel v oblasti nártu a achilovky pro lepší hybnost a šestikomorový systém odvětrávání.

nfs

Dvoudílná kombinéza Mentor

Moto kombinéza Mentor nabízí maximální komfort, bezpečí a styl. Kevlarová streč odolá otěru i žáru, a navíc se dobře čistí. Reflexní zelená garantuje nepřehlédnutelnost na cestách a účinnost systému dvojitých chráničů výrazně překračuje minimální normy Státní zkušebny ČR. A aby toho nebylo málo, odvod potu zajišťuje antiseptická vložka.

mentor

Tím však výčet novinek není kompletní. Tyto a další skvělé kousky najdete na www.m-b-w.cz.

Leave a Comment