Bydlení

Krepové povlečení se nemusí žehlit. Ale má i další výhody!

Výběr ložního prádla není radno podcenit. Proč? Protože jedině tak se konečně vyspíte dorůžova, bez zbytečných kompromisů. Kvalitní povlečení je jedním ze tří základních pilířů perfektního odpočinku – ty zbylé dva tvoří postel a matrace. Vraťme se však k povlečení. Pokud stále hledáte ideální řešení, nepřestávejte číst. Stoprocentně ho znáte, jen jste možná nedocenili jeho výjimečné vlastnosti. Anebo jste se s nimi ani neseznámili. Krepové povlečení jistě nemusíme sáhodlouze představovat.

Seznamte se s krepem

Krep je materiál, který poznáte na první pohled podle vlnitého a zrnitého povrchu. Existuje však několik druhů – pravý krep z krepových přízní, polokrep a louhový krep. Pravý krep lze dále rozdělit na několik variant – krepon, žoržet a šifon.

Proč zvolit právě krepové povlečení?

Z jakého materiálu se krepové povlečení vyrábí? Je jich vícero, ale největší kvalitu nabízí stoprocentní bavlna, která je v sortimentu lůžkovin jedním z nej materiálů. Je prodyšná, komfortní, příjemná na dotek a dobře saje.

Nespornou a pro někoho možná i největší výhodou krepového povlečení je fakt, že se nemusí žehlit. Pokud si s žehličkou příliš nerozumíte, respektive ji používáte jen ve stavu největší nouze, bude se vám povlečení z krepu zamlouvat.

Co se týče ceny, levné krepové povlečení vám průvan v peněžence neudělá. Přesto se raději vyhněte podezřele nízkým cenám – kvalita takových výrobků je obvykle nevalná. Chcete-li, aby vám povlečení dlouho dobře sloužilo, snažte se najít zlatý střed.

Kde seženete trendy krepové povlečení za dobrou cenu?

Chcete-li se o kvalitě krepového povlečení přesvědčit na vlastní kůži, poohlédněte se po něm v prověřeném e-shopu. Rodinnebaleni.cz. V nabídce nechybí ani krepové povlečení 140×220, které se hodí pro prodlouženou deku. Krepové povlečení české výroby je k mání v mnoha designově rozličných variantách – jistě najdete takové, které se bude hodit do vaší ložnice.

Leave a Comment