Bydlení

Zútulněte váš interiér foto obrazem na plátně

Pokud rekonstruujete byt nebo zařizujete nový, pravděpodobně přemýšlíte, co si pověsíte na zeď. Moderní a trendy odpovědí na tuto otázku jsou obrazy na plátně, které zaplní prázdný prostor na zdi, zútulní vaši místnost a dodají jí charakter. Za obrazy na plátně však již dnes nemusíte zaplatit horentní sumy. Můžete si je pořídit mnohem levněji vytištěním vašich oblíbených fotografií na speciální plátno.

Vytvořte foto obrazy z vašich fotografií

Jistě máte doma spoustu skvělých fotografií, které zachycují důležité milníky vašeho života. Jejich vytištěním na plátno z nich vytvoříte umělecká díla, která bude každá vaše návštěva obdivovat. Možná si říkáte proč tisknout fotografie na plátno, když si můžete zarámovat obyčejnou fotku. Odpověď je velmi jednoduchá. Obrazy na plátně jsou zkrátka lepší. Nejenže na rozdíl od fotek mnohem lépe vypadají, ale navíc vydrží po generace. Jak je to možné?

Tisk na plátno je mnohem lepší než běžná fotografie

Obrazy na plátně porážejí běžné fotografie prakticky ve všech aspektech. Při jejich tisku se používají speciální tiskárny, které nepoužívají jen 4 barevné inkousty jak je zvykem u běžných foto tiskáren, ale rovnou 12. Díky tomu je možné na plátno přenést mnohem dokonalejší odstíny, které vypadají mnohem přirozeněji. Tyto inkousty navíc mají neuvěřitelnou trvanlivost. Dokážou odolat působení okolních vlivů i více než sto let, a stále budou stejně krásně barevné.

Kde získat foto obrazy za nejlepší ceny? Zkuste Printscreen.cz

Mezi firmami, které v ČR nabízejí tisk foto obrazů na plátno, jednoznačně svou nabídkou vyčnívá firma Printscreen.cz, a to nejen svou velice příjemnou cenou, ale také úrovní poskytovaných služeb. Ať už jde o kvalitní dřevěné rámy, krycí akrylový nátěr zdarma či úpravu fotografií, dá se říci, že u Printscreen.cz dostanete za své peníze vždy něco navíc.

Leave a Comment