Finance Skvělé tipy

Vyplatí se členství v klubu Sázej s Robem?

Jako většina sportovních fanoušků, jsem se i já dostal do fáze, kdy mne napadlo, že bych si mohl vydělat nějaké peníze sázením. Ve sportu se přece dobře vyznám, a kdybych sehnal nějaké zaručené zákulisní tipy na zápasy, mohl bych slušně vydělat! Bohužel až mnohem později mi došlo, že takto se opravdu sázet nedá. Ne že by se nedaly sehnat různé zákulisní informace, nabídek je na internetu plno, ale bohužel jde téměř vždy o podvod. Tajemně se tvářící prodejci vám nabídnou jeden tip za několik stokorun nebo tisícikorun, bez jakékoli záruky. Svou úspěšnost dokazují fotografiemi výherních tiketů, svými fotkami ve sportovních vozech a podobně. Co by se mohlo pokazit? :-). Naprosto všechno. Tipy nevycházely a přišel jsem o dost peněz.

Sázení na základě fundované analýzy

Někdy tou dobou jsem objevil tipovací servis Sázej s Robem, který mi otevřel oči. Pochopil jsem, že nemusím vydělat obrovské částky na jednom zápase, ale že stačí pravidelně sázet sázky s hodnotou na základě kvalifikovaných analýz, dodržovat money management a zisk se dostaví. Zjistil jsem, že zdaleka ne každý zápas musí vyjít, ale i tak je možné být díky správnému money managementu v pravidelném plusu. Je velmi málo pravděpodobné, že by z vás kurzové sázení udělalo přes noc milionáře, ale umožní vám neprohrávat a udělat ze sázení pravidelný příjem navíc.

Sázej s Robem – vyplatí se koupit členství?

Pokud budete hledat na Google, najdete na Sázej s Robem recenzekteré chválí nejen pěkný web a možnost velkého výběru připravených tiketů, ale také obrovské množství informací, které pomůžou i naprostým začátečníkům zjistit, o co v sázení jde a jak sázet, abyste byli co nejúspěšnější. Po téměř 8 měsíčním členství jsem i po odečtení nákladů přibližně 36 procent v plusu, což je výnos, který se rozhodně vyplatí.

Leave a Comment