Skvělé tipy Volný čas a zábava

Zahradní party stan: Umožní vám uspořádat akci za každého počasí!

Máte-li k dispozici zahradu, na které pravidelně pořádáte grilovačky, oslavy či jiné akce, neměl by vám na ni chybět zahradní party stan. Ochrání vás a vaše nejbližší před rozmary počasí a umožní vám trávit na čerstvém vzduchu mnohem více času. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak vybrat ten správný model!

Na velikosti záleží

Zahradní party stany jsou k mání v širokém spektrum velikostí. Nejmenší modely mají rozměry 3×3 metry, největší pak 6×12 metrů a nachází využití při velkolepých akcích pro desítky lidí. Vy se při výběru řiďte průměrným počtem osob, které zvete. Trávíte-li léto jen s hrstkou nejbližších, bude vám stačit menší rozměr. Zahradní party stan by měl poskytnou dostatečně velké přístřeší, a přitom nezabírat více místa, než je nezbytně nutné.

Jaký typ konstrukce?

Zahradní párty stany se vyrábí ve dvou základních provedeních. Počítejte s tím, že stavba klasické konstrukce je časově náročnější. O něco dražší, ale mnohem praktičtější jsou moderní nůžkové stany, které lze postavit během několika málo minut.

V každém případě si dejte pozor také na kvalitu konstrukce a vyberte si zahradní párty stan s odolnými konstrukčními prvky. Zaměřte se na tloušťku trubek, spojovací díly a materiál pláště. Preferujte textil vyšší gramáže, který je nepromokavý a vydrží i méně šetrné zacházení.

Široké spektrum designových provedení

Zahradní altánky se liší velikostí, ale také vzhledem. Vyrábí se v různobarevných provedeních a je čistě otázkou vašeho vkusu, po jaké variantě sáhnete. Zvažte také pořízení bočnic s okenními otvory. V případě potřeby je můžete kdykoliv zapnout a zajistit tak efektivní ochranu proti bočnímu větru.

Víme, kde si určitě vyberete

Bohatou nabídku zahradních party stanů pro každou příležitost najdete u specializovaného prodejce na t-stany.cz. K mání jsou konstrukce všech rozměrů i příslušenství.

Leave a Comment