Skvělé tipy

Vychutnejte si šálek lahodné kávy. Pravidelné servisy vašeho kávovaru nechte na nás!

Nefunguje vám kávovar tak, jak jste zvyklí? Nebo přestal fungovat a záruční doba už dávno uplynula? Nechte jej zkontrolovat a opravit našimi techniky, nebo rovnou vyberte nový.

Užívejte si nerušeně svůj oblíbený šálek kávy

Jak příjemné je probudit se ráno voňavou kávou z vašeho kávovaru. Co ale dělat, když už chuť kávy není taková, jako dřív? Nedělejte kompromisy a poohlédněte se po servisu vašeho kávovaru. Proč? Kávovar je denně používaný elektrospotřebič a je nutné mu věnovat pravidelnou domácí péči. I když provádíte údržbu podle návodu, pravidelným velkým servisům se nevyhnete. Naši technici doporučují zajistit kávovaru kompletní servis každé 1 – 2 roky.

Dopřejte kávovaru servis a údržbu právě nyní

Kávovar je nastaven tak, aby vás v případě potřeby upozornil na výměnu filtru, čištění zařízení a sběrných nádob či odvápnění. Ale tyto úkony zdaleka nestačí. Zavolejte k nám pro servis kávovarů Philips Plzeň a servis kávovarů DeLonghi Plzeň. Po Plzni a v okolí provádíme svoz zdarma, po celé ČR pak za asistence kurýrní služby.

Kávovar podrobíme diagnostice a zjistíme závady. Následně vás budeme informovat o cenové nabídce pro opravu kávovaru. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro opravu. Při pravidelných servisech se většinou provádí výměna těsnění, vyčištění a komplexní servis kávovaru. Při opravě pak záleží na individuálním stavu kávovaru.

Zvažujete koupi nového kávovaru? Podívejte se na naši nabídku

Milujeme chuť i vůni kávy a pro vás chceme jen to nejlepší, proto nabízíme prodej kvalitních kávovarů za výhodné ceny. Toužíte po kávovaru? Nebo se váš starý model už nevyplatí opravovat? Pak nastal čas poohlédnout se po zánovním kávovaru s minimálně roční zárukou, nebo po cenově výhodném repasovaném kávovaru. Přijďte ochutnat kávu z vašeho vybraného modelu přímo k nám na pobočku do Zbůchu u Plzně. Při této příležitosti vám náš vyškolený personál ukáže, jak s kávovarem zacházet a jak provádět pravidelné domácí servisy.

Leave a Comment