Auto-moto Pro muže

Likvidace aut ekologicky: Objednejte si službu Zlikvidujauto.cz

Přestaňte si lámat hlavu s tím, co se svým starým, či již nepojízdným autem. Profesionálové ze Zlikvidujauto.cz jej zlikvidují dle zákona, ekologicky, a třeba za něj ještě něco dostanete.

Jak zlikvidovat staré auto? Zákon nám ukládá zlikvidovat jej ekologicky, u pro tento účel určených firem, kde nám vydají doklad o profesionální ekologické likvidaci. Bez tohoto dokladu není možné automobil odhlásit z evidence. Což je nutné, abychom byli zproštěni povinností souvisejících s provozem vozidla, tedy zejména platby zákonné pojistky. Jak to udělat správně a aby nás likvidace nic nestála? Vždyť jen odtah nepojízdného vozu na skládku dnes stojí velké peníze.

Likvidace vozidel všech značek

Ekologická likvidace aut Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald – to je společnost Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Kdo bydlí v těchto regionech, má možnost využít právě jejích služeb. Ty jsou nadstandardní. Váš automobil si firma odveze na vlastní náklady až do vzdálenosti 100 km. A nejen to. Dokonce můžete za své auto ještě získat peníze ve výši až 10 000 Kč.

Kolik dostanu za své auto?

Výkup vozidel nabízí firma Zlikvidujauto.cz jako nadstandardní službu. Cena výkupu je závislá na celé řadě faktorů – stáří, tedy rok výroby automobilu, v jakém je automobil stavu, zdali je pojízdný, jestli k němu máte všechny klíče a servisní knížku apod. Zjistěte si předběžný odhad ceny po telefonu nebo online. Finální částka vám pak bude upřesněna po obhlídce vašeho vozidla.

Co potřebujete k ekologické likvidaci vozidla?

Pokud likvidujete soukromé vozidlo, potřebujete k jeho předání občanský průkaz a velký technický průkaz od vozidla. Jestliže nejste přímo majitelem vozidla, tak navíc plnou moc od vlastníka. Ta však nemusí být notářsky ověřena.

U firemních vozidel budete potřebovat plnou moc jednatele (opět nemusí být notářsky ověřena). K tomu jako právnická osoba výpis z obchodního rejstříku, coby fyzická osoba živnostenský list.

Leave a Comment