Bydlení

Vlastní byt v Praze znamená zajímavou investici do budoucna

Kam uložit volné peníze? Jednou z možností, kterou v posledních letech preferuje stále více lidí, je koupě nemovitosti. Jejich cena totiž lineárně roste v čase a je pravdou, že i přes možné krátkodobé cenové výkyvy jde o bezpečný způsob investice. Byt může jednoho dne sloužit i vašim dětem, takže jinak řečeno, koupit byt znamená také myslet na budoucnost rodiny. Mít útulné zázemí, místo, kam se budete rádi vracet. Vlastnické bydlení je nenahraditelné, jde o dobrý pocit, který nevyprchá za týden nebo dva.

Bydlení, které je v blízkosti přírody

Žít poblíž centra Prahy, ale současně také nemít daleko do zeleně. Procházky v klidném prostředí dělají s psychikou opravdové divy. Byty Malešice na to samozřejmě myslí, v docházkové vzdálenosti je hned několik zajímavých zelených ploch pro odpolední odpočinek po práci. Nechybí ani důležité prvky občanské vybavenosti, tedy markety, kavárny, lékárny a sportoviště, připraveno je také zázemí pro děti. Školy, školky a hřiště, na kterých se vaše ratolesti mohou dosyta vydovádět.

V Malešicích je přáno rodinnému životu, což mladí lidé jistě ocení. Čtvrť má za sebou dlouhou historii, nabízí i možnost zajímavých výletů po okolí. A stačí také krátká procházka k autobusu, odkud pak dojedete na metro a pak už se lze vydat v rámci Prahy kamkoliv, a navíc poměrně rychle.

Připraven je až čtyřpokojový byt

Moderní, útulné, ale také připravené pro početnější rodiny. Byty v pražských Malešicích nabízí velmi různorodé možnosti, záleží na požadavcích, které mají jejich budoucí majitelé. Plastová okna opatřená izolačním trojsklem, ale také praktické předokenní žaluzie, díky nimž bude doma příjemně i během letních veder, to jsou jen některé z výhod, které čekají na nové vlastníky. Pak už stačí jen vybrat dispozici a podlaží. 2+kk, ale také 4+kk, případně ateliér. Výměra až 112 metrů čtverečních mluví opravdu za vše…

Leave a Comment