Skvělé tipy

Víte, kde nakoupit klasické i netradiční reklamní předměty za přijatelné ceny?

Každá společnost se alespoň tu a tam chce prezentovat. Na mysli nemáme reklamní spoty v rádiu, nebo televizi, reklamní plakáty, billboardy, bannery na internetu a podobně. Alespoň jednou za rok většina ze společností rozdává svým zákazníkům a obchodním partnerům své reklamní předměty. Také zaměstnanci je používají v práci, a tak mohou propagační propisky, bloky nebo třeba diáře rovnou vyzkoušet a ohodnotit jejich kvalitu. Ať už hledáte ověřenou klasiku, nebo dárkové předměty, které jen tak nenajdete, navštivte webové stránky společnosti DG Tip.

Co by měly splňovat reklamní předměty?

Pokud nejste rozhodnuti, jak mají vaše reklamní předměty vypadat, nebo co by měly umět, nechte si poradit.

V první řadě by měly být kvalitní. Reprezentují vás, vaši firmu. Pokud se po pár použitích rozpadnou, ulomí, nebo jinak pokazí, protože budou z levného a nekvalitního materiálu, nebudou vám dělat dobrou vizitku.

Reklamní předměty s potiskem by měly uživateli něco přinést. Ideální je buď rozdávat neutrální firemní dárky, jako jsou propisky s potiskem, zapalovače s potiskem, hrnky s potiskem, diáře, tašky s potiskem… Nebo by měly vystihovat činnost vaší firmy. Např. pokud zákazníkům zpracováváte účetnictví, daňová přiznání atd., váš výborný reklamní dárek bude třeba kalkulačka s potiskem. Pokud prodáváte kávu, věnujte hezký hrnek s vaším logem atd.

Pokud se spojíte se společností DG Tip, rádi vám s výběrem ideálních reklamních dárků pro vaši společnost poradí.

Kvalita, precizní zpracování, proklientský servis

Na reklamní předměty s potiskem nebo výšivkou se zaměřuje DG Tip mnoho let. Vědí, jak důležité je nabídnou zákazníkům reklamní předměty různorodé, kvalitní a cenově dostupné. To vše dělají, navíc s ohledem na vaši plnou spokojenost, co se komunikace a dodání týče.

Leave a Comment