Bydlení

Venkovní dlažba, která odolá povětrnostním vlivům, je bezpečná a má extrémní životnost? To je dlažba z dřevoplastu

Ať už potřebujete novou dlažbu, kterou chcete položit na podlahu balkonu nebo lodžie, nebo hledáte řešení, pro vaši novou terasu či jiné prostranství, výborným řešením bude dlažba z dřevoplastu. Je velmi hezká, trvanlivá, ekologická a bezúdržbová.

WPC dlažba od NEXTWOOD

Venkovní dlažba z dřevoplastu je označována i jako WPC terasové dlaždice. K výrobě jsou použity kvalitní materiály, které vynikají extrémní životností, zachováním si původního vzhledu i po rocích užívání, prakticky nulovou údržbou a velmi rychlou a snadnou pokládkou. Terasové dlaždice Nextwood lze spojovat po libovolné straně, a tak docílíte unikátního vzoru dlaždic. Plastový rošt je vyroben z pevného plastu, a tak zajišťuje dlaždicím pevnou základnu. Toto řešení je ideální pro vytvoření podlahy u balkonů, lodžií nebo teras obecně.

Co je dřevoplast?

Dřevoplast, který označujeme i zkratkou WPC od slov Wood Plastic Composite, je ekologický kompozitní materiál tvořen dřevem a polymerem. Hlavní předností tohoto moderního materiálu je zachování si nejlepších vlastností skutečného dřeva a eliminace jeho nežádoucích projevů.

U společnosti Nextwood můžete nakoupit WPC sortiment, s nímž hravě zbudujete terasy, ploty, dlažby nebo zábradlí. Za pomoci speciální technologie jsou materiály vyrobeny z kvalitního dřeva s příměsí polymerů a speciálních aditiv. Zachovávají si přirozený vzhled dřeva, a díky kompozitnímu materiálu mají řadu pozitivních vlastností.

Co vše Nextwood nabízí

Ať už hledáte možnosti, jak vyřešit novou dlažbu, nebo budete stavět terasu, potřebujete kvalitní plot, zábradlí, vše je tady k dostání.

Podívejte se na nextwood.cz a vyberte si produkty, které vám budou skvěle sloužit. Investice se vám díky bezúdržbovosti i životnosti jistě vrátí.

Leave a Comment