Skvělé tipy

VinoDoc: Od lásky k Itálii až k e-shopu s vínem

Itálie je země mnoha tváří, a především chutí. Je gastronomickým nebem pro všechny, kteří si potrpí na dobré pokrmy, ale i pití. Velmi vyhlášené je samozřejmě italské víno. Máte nějaké své oblíbené?

Do Itálie, italského jídla a vína se zamilovali také zakladatelé e-shopu VinoDoc. Jelikož chtěli bohatost italských chutí přinést i do Česka, postupně se v jejich hlavách zrodil nápad založit si e-shop s čistě italským vínem. V roce 2013 ho zrealizovali a od té doby jim výborně funguje.

Největší online specialista na italská vína v ČR

Je jedno, jestli jste specialistou s vyvinutými chuťovými pohárky na víno, nebo chutě italského vína teprve začínáte poznávat. Sortiment VinoDoc je vybudovaný tak, aby si vybral každý. Koupíte zde vína pro běžné příležitosti, když si chcete nalít sklenku u večeře, ale i raritní a luxusní kousky, jež se hodí mít v archivu.

VinoDoc aktuálně zastupuje šest desítek vinařství, což z něj dělá největšího online specialistu na italská vína v celé ČR. Pokud si tedy nechcete jet víno koupit přímo do Itálie, lepší místo, kde ho koupit, rozhodně nenajdete.

Jak se vybírají ta nejlepší vína?

Je potřeba ochutnávat a ochutnávat. Provozovatelé e-shopu se sami setkali s nespočtem vinařů a každoročně poznávají nové. Jezdí na vinařské veletrhy, výstavy a navštěvují samotná vinařství. Práce je jim koníčkem, baví je objevovat to nové a dopřávat to také českým zákazníkům.

Postupně kolem sebe budují komunitu lidí zajímajících se o víno. Pořádají pravidelné degustační akce a ve spolupráci s CK spustili all-inclusive zájezdy do vinařských oblastí. Vydali byste se třeba do Benátska, kde můžete ochutnat známé Soave? Chtěli byste se podívat přímo do italského vinařství? Tohle všechno můžete. Cesta je jednoduchá. Prvním krokem je objednat si z e-shopu VinoDoc.cz – pak sami uvidíte, zda je tohle něco pro vás. Mimochodem, věrní zákazníci jsou odměňováni trvalou slevou až 12 %.

Leave a Comment