Skvělé tipy

Víno patří mezi nejoblíbenější alkoholické nápoje

Ačkoliv jsou Češi zaškatulkováni jako pivaři, v posledních letech výrazně stoupla popularita vína. Ne, že by český národ v minulosti vínu neholdoval, ovšem nyní je po něm větší poptávka než kdykoliv předtím. Potvrzují to i prodejci, kteří si na nedostatek zákazníků nemohou stěžovat. Jedním z důvodů je zřejmě fakt, že se více pije v domácím prostředí. Zákaz kouření přiměl mnohé milovníky cigaret k tomu, aby své oblíbené pivo vyměnili za dvě deci bílého, červeného či růžového. V rámci domácího popíjení se víno jeví jako příjemnější společník.

Když víno, tak z Jižní Moravy

Víno se dá sehnat i za „dvacku“. Znalci o takových nápojích hovoří jako o „výplaších ze sudů“. Nechcete-li si kazit chuť, raději se podobnému experimentování vyhněte a udělejte si radost kvalitními nápoji původem z proslulých moravských vinařství. Specifickou chuť, vůni a aroma si zamilujete již od první chvíle. A nebudete sami, moravská vína sklízí úspěchy v celosvětovém měřítku. K těm nejosvědčenějším značkám patří Vinařství M. Habřina, Vinařství R2, Vinařství Čech, Vinařství Volařík, Vinařství T. Krist, Vinařství T. Procházka či Vinařství J. Dufek. V nabídce zmíněných producentů nechybí bílé, červené ani růžové víno a na své si přijdou také milovníci sektu.

Víno si můžete objednat on-line

Nemáte-li ve svém blízkém okolí vinotéku, jejíž nabídka by uspokojila váš vytříbený cit pro výběr kvalitního vína, poohlédněte se po něm ve specializovaném e-shopu vinoadestilaty.cz. Prodejce nabízí nejlepší vína z Jižní Moravy i ze zahraničí. Vstříc vychází také vinotékám, barům a restauracím – ti všichni si mohou objednat například sudové víno skvělé chuti. Ucelený sortiment čítá také reklamní vína pro firmy.

Ve virtuální vinotéce mimo jiné seženete burčák, svatomartinská vína, šampaňské a další lahodné nápoje, jejichž konzumaci si nejvíce užijete společně se svými nejbližšími. A pozor, nabízí se možnost osobního nákupu na některé z 80 poboček. Bližší informace najdete na www.vinoadestilaty.cz.

Leave a Comment