Bydlení

Vánoční výzdoba: Inspirace není nikdy dost!

Také se nemůžete dočkat nejkrásnějších svátků v roce? Vánoce sice ještě nejsou na spadnutí, ale nebude to trvat dlouho a opět usednete se svými nejbližšími kolem slavnostně prostřené štědrovečerní tabule. Vůně vanilky a skořice, melodie koled a přítomnost krásných dekorací vytvoří tu správnou atmosféru. Pokud vám schází inspirace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak si s výzdobou bytu poradit!

Tipy na vánoční výzdobu, která by neměla chybět

Jaké by to byly Vánoce, kdyby ve vaší domácnosti chybělo krásné vánoční osvětlení? To ostatně patří k naprostému základu ve výčtu dekorací. Jakmile se setmí, světýlka se rozzáří a vše zahalí do příjemných barevných tónů.

Pokud se bojíte, že vám světelné řetězy navýší účet za elektřinu, neváhejte investovat do moderních LEDek. Vánoční řetězy, hadice a další dekorace s LED diodami jsou velmi úsporné a můžete je bez obav nechat svítit nepřetržitě. Pořizovací cena vánočního LED osvětlení je sice vyšší, ale peníze se vám vrátí v podobě mnohaletého bezproblémového provozu.

Vánočními světýlky můžete ozdobit rámy oken, parapety, balkon i stromy na zahradě. Nezapomeňte však na to, že jednotlivé výrobky musí odpovídat způsobu použití. Rozhodujícím parametrem je třída krytí. Světelné dekorace vhodné na zahradu jsou označeny jako IP 44.

Kombinujte vánoční osvětlení a dekorace tak, aby vše ladilo

K dostání je pestrá paleta dekorací. Od zmíněných LED řetězů, až po samostatné prvky v podobě vánočních motivů jako jsou hvězdy, komety girlandy apod. Chcete-li, aby byl výsledný dojem co nejlepší a nikoliv ve stylu cirkusu, vyberte takové dekorace, které se vzájemně doplňují. A aby byl výsledek perfektní, měla by vánoční výzdoba bytu korespondovat s ozdobami na zahradě.

Líbila by se vám názorná ukázka? Stačí kliknout na odkaz „vánoční výzdoba inspirace“. Kvalitní vánoční osvětlení pak seženete u zavedeného prodejce T-zbozi.cz. Pořídíte-li si ho v předstihu, vyhnete se předvánočnímu shonu!

Leave a Comment