Finance Skvělé tipy

Tiskněte levně s repasovanými tonery

Časté tisknutí se poměrně prodraží. Přestože jsou ceny tiskáren docela nízké, výrobci vydělávají především na originálních tonerech. Jedná se o spotřební materiál, jenž často převyšuje cenu samotného zařízení. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit, poohlédněte se po kompatibilních, ideálně po repasovaných tonerech. V následujících řádcích vám prozradíme, čím se odlišují a kde je koupit.

Pro levné tonery a cartridge je ideální zavítat na internet, protože spousta internetových obchodů nabízí vskutku zajímavé ceny. Jedním ze specializovaných e-shopů je Tonera.cz, v jehož nabídce narazíte na originální, ovšem i alternativní a repasované tonery za přijatelné ceny. V širokém sortimentu najdete tonery a cartridge pro spoustu značek.

Originální tonery jsou nejdražší

Originální tonery představují drahou variantu, nicméně bývají nejméně kazové, takřka vůbec se nereklamují, kvalita tisku je vysoká. Záleží tedy na vás, jestli jste ochotni platit tak vysokou částku za tisk. Přitom alternativní i repasované tonery dokážou posloužit úplně stejně, jestliže je koupíte u renomovaného prodejce, jako je právě Tonera.cz. Ne nadarmo se říká pro tonery do Tonery. Po zadání slevového kódu RENOVACE dostanete 10 % slevu na repasované tonery.

Repasované tonery za zlomek ceny

Hlavní důvod, proč spousta lidí hledá repasované tonery a cartridge, je cena. Kvalita tisku je srovnatelná, cena o poznání nižší. Jen na toneru nebude uveden výrobce tiskárny.

Tonera.cz v dané oblasti působí více než třicet let, takže má letité zkušenosti, a tím pádem ví, co je pro spotřebitele to nejlepší. Svým sortimentem uspokojí nejen zákazníky hledající repasované tonery, ale také tonery originální či kompatibilní. Jaký je rozdíl mezi repasovaným a kompatibilním tonerem? Repasovaný je znovupoužitý toner, zatímco kompatibilní je nově vyrobený, ovšem nikoliv od originální výrobce tiskárny.

Tonera.cz má navíc pobočky přímo v Praze, a to na ulici Moskevská v Praze 10 a na ulici Žitná v Praze 1.

Leave a Comment