Finance Skvělé tipy

Rychlá půjčka vás může zachránit. Ale musíte ji umět používat!

Nejlepší je si nepůjčovat, ale ne každý má k dispozici „železnou rezervu“, ze které by si mohl v případě nouze bezplatně půjčit menší obnos. Pokud nemáte našetřeno bokem ani vy, můžete situaci vyřešit vhodně zvolenou mikropůjčkou. Buďte však obezřetní, protože jde stále o půjčku, a to i navzdory menší částce. V jakých situacích se vám může rychlá finanční injekce hodit a na co byste si měli dát pozor?

Kdy je rychlá půjčka chytrým řešením?

Mikropůjčka je dobrou volbou v případě, že vám schází menší částka na pokrytí výdajů, které jsou o něco vyšší, než jste původně čekali. V praxi se může jednat o svatbu, oslavu výročí apod. Samozřejmě byste si měli dobře spočítat, zda vám příjem umožňuje bezproblémovou úhradu dluhu.

Dalším dobrým příkladem jsou výdaje za ošetření u zubaře. Zdravotní pojištění sice kryje většinu zákroků, ale nadstandardní úkony si pacienti hradí z vlastní kapsy. V případě zubů přitom nejde o drobné, ale spíše o částky řádově v tisících. A musíte-li se do ordinace dostavit v před tím, než vám na účet dorazí výplata, bude se vám půjčka hodit.

Takto lze pokračovat dál a dál. Rychlá půjčka je skvělým pomocníkem pro každého, komu se do cesty připletou nečekané výdaje spojené s bydlením i podnikáním. Poslouží na zaplacení opravy auta a stejně dobře na nákup nového spotřebiče, bez kterého se domácnost neobejde, případně je k mání za akční cenu.

Vyberte si kvalitní produkt

V současné době najdete rychlé půjčky pouze v nabídkách prověřených společností, které mají k této činnosti oprávnění a splnili náročné požadavky ze strany ČNB. K těm nejznámějším například patří Ferratum – rychlá půjčka od Ferratum Bank. Banka nabízí tři varianty včetně půjčky s možností opětovného čerpání. Podrobnější informace najdete na www.ferratum.cz.

Leave a Comment