Zdraví a lifestyle

Potřebujete kvalitní masážní či fyzioterapeutické lehátko?

Zařizujete masážní salon či jinou provozovnu, ve které se neobejdete bez lehátka? Masážní, rehabilitační, ortopedická, fyzioterapeutická a další varianty lehátek jsou nezbytnou součástí ordinací, wellness i kosmetických salonů – jsou zapotřebí všude, kde musí klient trávit čas vleže. Ale kde se po nich poohlédnout a jak správně vybrat vhodný model? To vám prozradíme v tomto článku.

Lehátka pro masážní salony

Masážní lehátka jsou základním vybavením všech masérů. Rozhodně byste však neměli vzít první kus, na který narazíte. Zaměřte se na kvalitní modely se stabilní konstrukcí a komfortním polstrováním.

Prodejci nabízí jednodušší modely s variabilním polohováním a otvorem pro uložení hlavy během masáže, ale také lehátka, která disponují hydraulickým zdvihem a motorovým pohonem. Konstrukce těchto typů se skládá z většího počtu libovolně polohovatelných dílů.

V nabídce narazíte také na speciální trakční lehátka, která se vyznačují příjemnými a snadno udržovatelnými materiály.

Lehátka pro ortopedy a fyzioterapeuty.

Aby mohl fyzioterapeut efektivně pracovat, musí mít dostatek bezpečného prostoru. Ten zajistí kvalitní fyzioterapeutické lehátko s patřičnými doplňky.

Fyzioterapeutická lehátka musí mít stabilní konstrukci, plochy potažené odolným materiálem a okénko v hlavové části. Lůžka jsou rozdělena na tři části – nožní, středovou a hlavovou. Plochy lze polohovat v rámci pozitivního i negativního směru. K mání jsou lehátka s různým typem pohonu – ručním, elektrickým a hydraulickým.

Na koho se obrátit?

Bez ohledu na to, zda potřebujete masážní, kosmetická, fyzioterapeutická nebo ortopedická lehátka, poohlédněte se po nich v nabídce českého výrobce RESI spol s.r.o. Technické specifikace všech produktů najdete na www.resi.cz. Kvalifikovaní prodejci vám rádi odpoví na případné dotazy a doporučí vhodný model.

Leave a Comment