Finance Skvělé tipy

Rychlá půjčka podnikání nakopne i zachrání. Co je dobré vědět?

Podnikání je výborný způsob, jak vydělávat peníze a budovat kariéru. Často se do něj pouštějí lidé, kteří si chtějí nastavovat vlastní pracovní podmínky a vydělávat pro sebe, nikoliv pro firmu zaměstnavatele. Co když ale během podnikání dojdou peníze nebo je potřeba rychle do něčeho investovat? Jako první pomoc lze využít rychlou půjčku.

Rychlá půjčka = rychlý přísun peněz

Ocitlo se vaše podnikání v drobné finanční nejistotě? Klienti proplácejí faktury pozdě, ale vy už nutně potřebujete peníze na nové vybavení podniku? Nedělejte si těžkou hlavu, rychlá půjčka vám pomůže – a to hned. Její vyřizování je jednoduché. Většinou nemusíte navštěvovat žádnou pobočku, zažádat o rychlou půjčku jde obvykle online. Do přehledného formuláře zapíšete informace o sobě a o vašem podnikání a pak už se můžete těšit na peníze.

V čem se liší rychlá půjčka od klasického úvěru?

Základní rozdíl spočívá v tom, že se jedná o nebankovní službu, vaše banka vám ji tedy neposkytne. Krátkodobé půjčky poskytují nižší peněžní částky než klasické úvěry v bance. Podmínky ke schválení rychlé půjčky jsou benevolentnější, nemusíte dokládat dokumenty o pravidelných příjmech apod. Vyřízení žádosti je velmi rychlé.

Najděte si půjčku s výhodnými podmínkami

Jestli podnikáte a potřebujete okamžitou finanční pomoc, využijte půjčku Ferratum business. Její podmínky vám budou vyhovovat, jsou přizpůsobeny právě pro podnikatele. Lze s ní získat až 1 300 000 Kč, splatnost lze nastavit až na 18 měsíců. Ptáte se, co musíte pro získání této půjčky splnit? Vaše podnikání musí existovat alespoň jeden rok. Roční obrat musí činit alespoň 600 000 Kč. Vy i případní další vlastníci musíte mít trvalý pobyt na území České republiky. Zde také musí vaše firma působit. Dále je nutné mít otevřený podnikatelský účet. Splňujete vyjmenované podmínky? Skvělé. Vyplňte formulář a za pár hodin se můžete těšit na peníze.

Leave a Comment