Zdraví a lifestyle

Dobré trávení a zdravé hubnutí díky přírodním doplňkům

Hektický způsob života nás často vede k ne úplně zdravé a dobře stravitelné potravě. Přeháníme to se sladkým i smaženým jídlem, na to pijeme kávu, po večerech často i alkohol. Tělu se to časem přestane líbit a dá to najevo vysokou hmotností, těžkým trávením a dalšími nelibými příznaky. Co s tím? Upravte jídelníček a podpořte tělo užíváním vhodných doplňků stravy.

V těle se hromadí jedy

I když si to neradi přiznáváme, v našem těle se hromadí jedy a nebezpečné látky. Špatné trávení a přibírání na váze nejsou jediné potíže, které nás mohou potkat. Způsob života se podepíše také na pleti, kvalitě spánku a náladě. Jednou za čas bychom proto měli podstoupit důkladnou detoxikaci organismu. Nařídit si přísně hlídanou dietu, díky které si tělo na chvíli odpočine od náročného trávení a získá tak čas na zpracování a vyloučení všech škodlivých látek.

Někdo to řeší jednodenní hladovkou nebo třeba několikadenní konzumací pouze ovoce a zeleniny. Nemusíte ovšem být tak radikální, stačí jen snížit příjem cukrů a smažených pokrmů. Detoxikaci těla raději podpořte doplňkem stravy, který vašemu tělu dodá vitaminy a minerály a pomůže mu správně nastartovat trávicí systém a funkci jater. Širokou škálu produktů, které pomáhají zdraví a kráse, najdete v e-shopu Gigalekarna.cz.

Váš problém vyřeší Ostropestřec plus Artyčok Naturvita

Víme, který produkt je na váš problém ten nejlepší. Vyzkoušejte Ostropestřec plus Artyčok Naturvita. Ostropestřec a artyčok jsou blahodárné rostliny. Obsahují látky, které pomohou vašemu tělu s detoxikací, podpoří funkci jater a tím vrátí do normálu také všechno ostatní – náladu, spánek i stav pleti.

Produkt podporuje také hubnutí. Bez pohybu a drobné úpravy jídelníčku se samozřejmě neobejdete, ale uvidíte, že s kapslemi bude vaše váha klesat o něco rychleji.

Leave a Comment