Bydlení

Rekonstruujete podlahy? Zvažte podlahovou izolaci!

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a chystáte se na to „pěkně od podlahy“, a to doslova? Pak je ten správný čas, abyste zvážili realizaci izolace. Přestože celkové náklady zvedne, v dlouhodobém horizontu ušetříte nemalou částku za energie. Tou hlavní výhodou je ovšem zvýšení komfortu bydlení – konec nepříjemnému chladu, který vás sužoval na každém kroku. K dalším přínosům patří citelné snížení hladiny hluku a prodloužení životnosti podlahy. Všechna zmíněná pozitiva potvrzují zákazníci českobudějovické společnosti URBÁNEK – betonové podlahy, která se zabývá realizací anhydritových a betonových podlah, izolace a výztuže.

Kdy je vhodné uvažovat nad zateplením podlahy?

Má pro vás izolace podlahy smysl? Chcete-li platit méně peněz za energii potřebnou k vytápění a užívat si teplejší a tišší podlahy, která navíc vydrží mnohem déle než bez izolace, pak ano. Kvalifikovaní zaměstnanci z firmy URBÁNEK realizovali nespočet aplikací v novostavbách, zrekonstruovaných domech, bytech, půdních vestavbách, ale také v komerčních prostorách, jako jsou výrobní haly a kancelářské komplexy. Všude tam se izolace podlahy vyplatila.

Izolace z klasických i moderních materiálů

Obrátíte-li se na českobudějovickou firmu URBÁNEK, odborníci vám doporučí vhodný materiál. Používají klasiku v podobě minerální vaty či polystyrenu, ale také dvousložkovou variantu na bázi polyuretanové pěny. Výhodou daného řešení je nenáročná a rychlá aplikace se zanedbatelným množstvím odpadu. Izolační vrstva zároveň slouží jako kvalitní hydroizolace, odolává proti plísním bakteriím a hlodavcům.

Chcete se o izolaci podlahy dozvědět více? Nechte si poradit od odborníků z firmy URBÁNEK. Na www.urbanek-bz.cz najdete potřebné informace nejen o izolaci, ale také vše na téma betonové a anhydritové podlahy.

Leave a Comment