Zdraví a lifestyle

Jak zhubnout a detoxikovat organismus? Odrazovým můstkem může být biorezonance

Nadváha není příjemná, a to hned ze dvou důvodů. Jednak z toho estetického, kdy se vám při pohledu do zrcadla naskytne pohled na tělo, které jakoby ani nabylo vaše. Dalším důvodem jsou zdravotní komplikace a riziko, že se z nadváhy stane obezita. Ale jak se nadbytečných kilogramů jednou pro vždy zbavit? Chcete-li, aby vaše nechtěné zásoby tuku zmizely jako pára nad hrncem, nezavírejte oči před poněkud nevšedními metodami. Patří k nim také biorezonance.

Nečekejte zázrak, musíte mít chuť na změnu

V prvé řadě zdůrazňujeme, že biorezonance není stoprocentně funkční řešení pro každého. Zhubnout lze pouze za předpokladu, že osoba skutečně touží po pěkné figuře a dobře fungujícím organismu. Právě tyto předpoklady jsou společně s moderním přístrojem Bicon Optima klíčem k úspěchu.

Terapie přístrojem Bicom Optima vede k eliminaci chuti na sladké, podporuje rychlejší spalování a zajišťuje správnou detoxikaci organismu. Tím však proces hubnutí ani zdaleka nekončí, neméně důležitá je celková změna životosprávy, která spočívá v nastavení jednoduchého zdravého jídelníčku bez jojo efektu. V každém případě je detoxikace a hubnutí pomocí biorezonance mnohem jednodušší.

Chcete-li změnit svůj život, domluvte si schůzku s odborníkem a sdělte mu své představy. Bude plně respektovat vaše návyky i způsob života – naučí vás, jak se správě stravovat, jak zlepšit psychickou pohodu a další metody, které vám cestu k vysněné postavě výrazně usnadní.

Díky biorezonanci můžete přestat kouřit

Hledáte způsob, jak přestat kouřit? Dobrá zpráva je, že biorezonance se používá také při odvykání kouření. Úspěšnost programu přitom dosahuje až 80 % a obrovská výhoda spočívá v neinvazivním charakteru. Terapeutické sezení netrvá déle než 120 minut a po jeho absolvování by měla chuť na cigaretu ustoupit.

Bližší informace o přístroji Bicon Optima a dalších oblastech, v rámci kterých biorezonance nachází uplatnění, najdete na www.bodyrestart.cz.

Leave a Comment