Finance Skvělé tipy

Půjčka před výplatou vám může vytrhnout trn z paty

Mít finanční problémy není ostuda. Mnohem horší je neumět danou situaci řešit. Pokud jste se dostali do potíží s penězi proto, že vám včas nepřišla výplata nebo vám rozpočet nabouraly nečekané výdaje, mohla by vám pomoct populární půjčka před výplatou. Ještě jste o ni neslyšeli? S jedním z nejžádanějších typů úvěrů vás seznámíme v tomto článku.

Půjčka před výplatou, SMS půjčka, mikropůjčka – to jsou nejpoužívanější označení, pod kterými narazíte na rychlou online půjčku. Nabízí ji poskytovatelé z nebankovního sektoru a mezi charakteristické vlastnosti patří menší výše půjčky a kratší doba splatnosti. Jde o efektivní řešení krátkodobých finančních problémů pro každého, kdo nemá kontokorent, kreditní kartu nebo možnost bezplatné půjčky od člena rodiny.

Jako příklad kvalitního produktu poslouží půjčka před výplatou od JK Financial s.r.o., známá jako finpůjčka24. K největším výhodám patří rychlé vyřízení z pohodlí domova a nepříliš vysoké nároky ze strany poskytovatele. Jedná se o dostupnou půjčku, kterou mohou získat i zájemci se záznamem v registru. Poskytovatel navíc nevyžaduje potvrzení o příjmu, takže se vyhnete časově náročnému vyřizování. Přesto byste o půjčku neměli žádat v případě, že ji nedokážete včas splatit.

Výše finpůjčky24 se pohybuje v rozmezí 1000 až 15 000 Kč. Ve srovnání s většinou konkurenčních rychlých půjček jde o poměrně vysokou částku. U ostatních nabídek narazíte na omezení – první půjčka se obvykle pohybuje v nižší relaci. Splatnost finpůjčky24 je volitelná, a to v rozmezí od 7 do 35 dní. Dlužná částka se hradí jednorázově v předem smluveném termínu.

O finpůjčku24 můžete zažádat na www.finpujcka24.cz. Stačí, když na kalkulátoru nastavíte požadovanou částku, vyplníte registrační údaje, odešlete žádost a vyčkáte na oznámení ze strany poskytovatele. Peníze obdržíte obratem na účet.

Leave a Comment