Skvělé tipy Vzdělání

Chcete se naučit cizí jazyk? Vyberte si nejlepší jazykovou školu!

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Staré moudro platí v dnešní době dvojnásob. Znalost cizího jazyka otevírá bránu do světa nových pracovních příležitostí, zjednodušuje cestování a hodí se i v jiných životních situacích. Pokud jste ve škole nedávali pozor nebo se vám nedostalo kvalitní výuky, máte možnost vše napravit. Přihlaste se na jazykové kurzy a posuňte své jazykové dovednosti na další úroveň. Prozradíme vám, proč byste se měli přihlásit do jazykové školy Lingua Sandy.

Možná vás od vzdělávání odrazovala obava z neúspěchu. Někteří lidé zkouší navštěvovat jazykové kurzy řadu let, ale nikam se neposunou. Těmto věčným začátečníkům chybí motivace a chuť se učit, protože si nevybrali dobrou jazykovou školu. Je-li to i váš případ, zamiřte do jazykové školy Lingua Sandy, ve které probíhá výuka 41 evropských a světových jazyků.

Lingua Sandy má dlouholetou tradici. Provozuje jazykové kurzy a výuku jazyků již od roku 1991, je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a zakládá si na efektivním způsobu vzdělávání. Kvalifikovaní lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a pravidelnými prověrkami předního českého metodika z Karlovy Univerzity. Propracovaný systém výuky kombinuje několik nejpoužívanějších metod a je vhodný pro naprostou většinu studentů.

Jazyková škola Lingua Sandy klade důraz na efektivitu výuky. Proto si každý student projde vstupním přezkoušením a průzkumem individuálních potřeb. Test je zdarma a na základě výsledků lektoři doporučí vhodný výukový program.

Rozhodnete-li se pro jazykovou školu Lingua Sandy, dostane se vám individuálního přístupu. Lektoři aktivně zařazují specifické potřeby studentů do výuky a variabilně mění program. Zda jste probíranou látku zvládli, se dozvíte z tzv. progress testů, které zároveň slouží jako zpětná kontrola kvality výuky.

Ať už vás zajímá výuka angličtiny nebo jiného jazyka, další informace najdete na www.ligua-sandy.cz.

Leave a Comment