Bydlení

Problémy s elektřinou? Zachrání vás profíci ze ZTS

Šikovný kutil zvládne opravit ledacos, ale nepsané pravidlo praví, že některé práce je lepší odborníkům. Především pak činnosti, které souvisí s opravami elektrické sítě a elektrospotřebičů. Bez patřičně kvalifikace se do elektrikářských prací nepouštějte a přivolejte si na pomoc odborníky. Pokud bydlíte v Praze a středních Čechách, můžete se kdykoliv obrátit na AAA – Záchrannou technickou službu (ZTS), která nabízí komplexní služby v oblasti elektrikářských, instalatérských, topenářských, sklenářských, zámečnických a plynařských prací.

Najít elektrikáře není tak velký problém. Nabídek je všude „habaděj“. Mnohem těžší je najít kvalifikovaného profesionála, který svou práci odvede svědomitě a rychle. Elektrikáři ze ZTS jsou právě takoví. Navíc fungují nepřetržitě v rámci non-stop havarijní služby.

V praxi to znamená, že elektrikář dorazí kdykoliv ho budete potřebovat. Stačí vytočit bezplatnou linku 800 290 291 a zanedlouho zaklepe na vaše dveře.

ZTS zajišťuje komplexní elektrikářské práce od A do Z. Elektrikáři vám vytrhnou trn z paty v případě porouchané zásuvky, vypínače nebo jističe. Pomůžou vám se zapojením nového spotřebiče a v případě potřeby realizují zbrusu nové rozvody, včetně elektrorevize.

Na ZTS se můžete obrátit také v souvislosti s jinými pracemi technického charakteru. O zasklení rozbitého okna se postará sklenář, zaseknutý zámek vyřeší zámečník a kotel vám opraví plynař. Všichni zaměstnanci ZTS mají nezbytnou kvalifikaci, zkušenosti a čistý trestní rejstřík. Pražská firma navíc využívá systém adresního vysílání.

Cílem techniků ze ZTS je kvalitně odvedená práce. Chcete-li předejít vysokým budoucím nákladům za opravy, pozvěte si profíky na preventivní prohlídku vašeho domu. Po vyhodnocení stavu objektu obdržíte návrh na případnou údržbu a ušetříte nemalou částku.

Leave a Comment