Bydlení

Každé dítě si zaslouží krásný pokoj. Nejlepší je nábytek na míru!

Jak jsou na tom vaše děti? Mají si kde hrát? Pokud právě zařizujete zbrusu nový dětské pokoj, máme pro vás několik praktických tipů. Vzpomeňte si na svá dětská léta – určitě jste také toužili po krásném pokojíčku s dostatkem soukromí. Přestože je současná generace dětí na úplně jiné vlně, některé požadavky zůstaly stejné. Prozradíme vám, na co si dát pozor a v čem jsou lepší dětské pokoje na míru než sériová výroba.

Jak vypadá ideální dětský pokoj? Je útulný, bezpečný, praktický a prostorný.

Dítě se bude ve svém království cítit dobře jen za předpokladu „správné“ atmosféry. Té dosáhnete vhodně zvolenými barvami a pěkným vybavení. Nábytek do dětského pokoje však nesmí být „jen“ hezký – měl by být také praktický a bezpečný. To platí především u menších dětí, které si pokojíček pletou se sportovištěm. Kombinace ostrých hran nábytku a kluzké podlahy může zapříčinit neštěstí.

Prvním krokem je vytvoření přibližného návrhu. Vezměte si tužku a papír a načrtněte si budoucí uspořádání nábytku a ostatních prvků. Pravděpodobně nakonec dojdete k závěru, že potřebujete více prostoru. Stěhování však nepřipadá v úvahu, takže co s tím?

Řešení nabízí výroba nábytku na míru, který je do menších a atypických dětských pokojů jako stvořený. Zakázková výroba vám umožní maximální využité potenciálu dané místnosti. Je to podobné jako výroba kuchyní na míru.

Ale není dětský pokoj na míru příliš drahý? Opak je pravdou. Zakázková výroba je cenově dostupná, skvělým příkladem je nabídka české firmy Nábytek Max s.r.o. – výhradní zástupce renomovaného rakouského výrobce P.MAX, který se výrobou nábytku na míru zabývá více jak půl století. V širokém portfoliu služeb nechybí ani návrhy kuchyní na míru.

Specialisté z firmy Nábytek Max pro vás vyhotoví bezplatný 3D návrh pro lepší představu o budoucí podobě dětského pokoje. Samozřejmostí je full servis včetně dopravy k vám domů a montáže. Ukázky realizací najdete na www.detske-pokoje-nabytek.cz.

2 komentářů

  • Jen tak pro zajímavost není to trochu zbytečné? U dětských pokojů nechat udělat vše na míru a po několika letech, kdy dítě vyroste, řešit vše znovu? Myslím, že se vyplatí spíš vzít nějaký hezký a kvalitní nábytek ze sériové výroby a svou práci odvede taky:)

  • Pod každým slovem podepisuji! V dětském pokoji jsme tento rok opravili a rozhodli jsme se, že nebude zachránit materiály, protože to je zdraví dítěte. Také vybraný dřevěný nábytek českých mistrů. I když ne všichni koupili a potřebují něco koupit před hitem. Dobré pro všechny svátky. 🙂

Leave a Comment