Skvělé tipy

Probal Kladno: Experti na balení a kompletaci zboží

Balení a kompletace zboží je nedílnou součástí naprosté většiny výrobních procesů. Nutno podotknout, že jde o klíčovou fázi, protože na kvalitě balení závisí následující expedice a doprava k zákazníkovi. Cílem každého výrobce je včasné doručení zboží v kvalitě. Vhodně zvolený obal usnadňuje manipulaci, minimalizuje riziko poškození a omylu při přepravě.

Komplexní služby v oblasti balení a kompletace zboží nabízí firma Probal Kladno. Odborníci k kladenské společnosti disponují moderními balícími stroji a dokáží sestavit optimální plán pro balení výrobků. Pomocí nejvhodnější technologie a obalového materiálu zajistí maximální úsporu nákladů a příznivý dopad na životní prostředí.

Kdy se vám bude hodit kompletace?

Chcete-li svým klientům usnadnit odběr většího množství zboží, využijte možnost navazující kompletace při tvorbě rodinných nebo velkoodběratelských balení s množností odměřeného/odpočítaného množství. Kompletace vám přijde vhod také v souvislosti se speciálními balíčky – například v rámci sezónních (velikonočních, vánočních…) balení. Vyškolení pracovníci vám pomohou také s kompletací reklamních stojanů a následným vyskládáním příslušných výrobků. Postarají se o konečné úpravy a v případě potřeby o balení formou dárkových balíčků, tašek nebo palet.

Proč balit a kompletovat s Probal Kladno?

Výhodou spolupráce s Probal Kladno je komplexní nabídka souvisejících služeb. Firma zajišťuje dopravu ze skladu zákazníka do manipulačního skladu a zpět, případně přímo k odběrateli. Moderní technologie umožňují balení formou skinování, zatavování, zavařování do PE a PP sáčků. Mimo jiné i polepování a etiketování.

Provoz společnosti má statut chráněné dílny, což se vám může hodit v rámci zákonných povinností vaší firmy. Další informace najdete na www.probal-kladno.cz.

Leave a Comment