Skvělé tipy Volný čas a zábava

Připravte zahradní párty, na kterou hosté jen tak nezapomenou

Blíží se jaro – čas příjemných chvil strávených na čerstvém vzduchu. A protože předpokládáme, že si budete chtít první prosluněný víkend náležitě užít, máme pro vás pár zaručených tipů. Udělejte to pro jednou tak trochu jinak než doposud. Na originální párty vaši hosté jen tak nezapomenout. Stačí málo a z obyčejného venkovního posezení se stane jedinečná akce…

Tématická párty je vždycky lepší

Co by vaši hosté řekli na to, kdybyste vystrojili párty v duchu divokého západu? Od věci by možná nebyla ani oslava na téma populárního filmu, který zúčastnění důvěrně znají. Případně všem „přikažte“, aby dorazili v oblecích. Jinými slovy – vyberte to správné téma, díky kterému párty získá na atmosféře. Tématické může být i menu a dekorace, kterou připevníte na párty stany. V kreativitě se meze nekladou a pokud se vám podaří vymyslet něco nevšedního, jděte do toho!

party

Osvěžujícími drinky nepohrdne nikdo

Zahradní grilovačka obvykle souvisí s pitím piva. Bez zlatavého moku se „samozřejmě“ neobejde žádná párty, ale vy můžete vybočit ze stereotypu tak, že ostatním nabídnete osvěžující drinky. Nezapomeňte ani na abstinenty a řidiče!

Jak docílit toho, aby hosté neodešli před zlatým hřebem?

Stát se může ledacos. Prudký jarní liják spláchne bohatou jídelní tabuli i účesy přítomných dam. Předejděte nejhoršímu a zajistěte vhodný přístřešek. V případě větší akce vám přijde vhod pronájem párty stanů. Další případné potíže souvisí s tepelným komfortem hostů. Jarní večery jsou často chladné, takže vám navečer přijdou vhod mobilní infratopidla.

Tip na závěr: Kvalitní párty stany a veškeré příslušenství (např. zahradní nábytek, pivní sety, grily apod.) nabízí půjčovna AZrent, která se v případě zájmu postará o kompletní zázemí vaší párty. Firma má bohaté zkušenosti a není ji cizí ani base camp pro filmové štáby.

Leave a Comment