Bydlení

Praha 9: Lokalita s nevšední atmosférou

V Praze je blaze, ale v některých městských částech je ještě o něco lépe než v ostatních. V jiných vám naopak může i něco chybět, a proto je důsledný výběr lokality základním předpokladem spokojeného bydlení. V posledních letech roste zájem o parcely a bydlení Praha 9. Proč je tato lokalita tak atraktivní?

Jste nároční a vyžadujete, aby vaše bydlení bylo jen co by kamenem dohodil od rušného centra a zároveň v bezprostřední blízkosti zelených ploch? V tomto ohledu je Praha 9 téměř bezkonkurenční. Navíc jde o místo, ze kterého doslova dýchá historie. O některých částech vypráví prameny z 11. století. O zákoutí protkaná jedinečnou atmosférou zde opravdu není nouze. Není divu, že zde vznikají ty nejzajímavější developerské projekty v Praze.

Na Praze 9 vznikají nové developerské projekty, které snoubí vysoký komfort a cenovou dostupnost. Za zmínku stojí například Obytný soubor Čakovice – ideální místo pro každého, kdo preferuje klid a pohodu. Příjemné bydlení na periferii hlavního města zcela přirozeně navazuje na současnou zástavbu a neruší místní genius loci.

domy-praha-9

K dalším známým projektům patří Zámecký Dvůr v lokalitě Vinoř. Jedná se o moderní bydlení v blízkém sousedství Vinořského zámku a parku. Zkrátka splněný sen pro každého, kdo si potrpí na romantické prostředí.

Na závěr jsme si nechali tip pro ty z vás, kteří hledají příhodné místo na stavbu rodinného domu. Aktuálně jsou k mání pozemky Praha 9 v lokalitě Dolních Počernic. Líbilo by se vám vstávat s pohledem na tichý park a víkendy trávit na nedalekém golfovém hřišti? Stačí si vybrat některou z desítek atraktivních parcel, případně spojit několik přilehlých parcel do jedné.

Pozemek v lokalitě Dolních Počernic představuje výhodnou investici do budoucna. Bude-li pokračovat stávající trend, cena nemovitostí průběžně poroste.

Leave a Comment