Bydlení

Finep staví moderní byty, které mění tvář Prahy

Toužíte po jedinečném bydlení v Praze, ale nemůžete se rozhodnout mezi starším bytem a novostavbou? Obojí má své specifické výhody, nicméně v konečném součtu většinou vítězí moderní developerské projekty. Jako ukázka nám poslouží aktuální nabídka jednoho z nejvýznamnějších českých developerů, společnosti Finep.

Exkluzivní bydlení na Praze 9

Sportovní nadšenci pozor! Pokud svůj volný čas trávíte fotbalem, tenisem, bruslením nebo třeba jízdou na koni, budou se vám zamlouvat byty Praha 9 na Proseku. V lokalitě nechybí ani letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou.

prosek-park

Prosek je vyhledávanou rezidenční lokalitou s výbornou dostupností do centra, a to díky nové stanici metra C – Střižkov. Developer Finep zde v roce 2011 zahájit výstavbu družstevních bytů pod názvem Bytové družstvo Habr. Družstevní byty Praha jsou k mání také v rámci čtvrté etapy projektu Prosek Park. Ten je zajímavý jedinečným architektonickým řešením – mezi jednotlivými vnitrobloky postupně vzniká množství zelených ploch, které budou sloužit jako harmonické prostředí pro relaxaci rezidentů.

Atraktivní byty rostou i na Praze 5

Sen o novém bydlení se může stát skutečností také ve Stodůlkách. Moderní byty v Praze 5 v projektu Britská čtvrť jsou velmi žádané a od léta 2015 si přijdou na své také zájemci o družstevní byty.

Britská čtvrť nabízí vysoký standard vybavení a dává rezidentům pocit bezpečí. Nechybí zde kamerami hlídané podzemní parkoviště, bezbariérové vstupy, klidová zóna plná zeleně a v neposlední řadě dětské hřiště. Jedná se o perfektní bydlení pro mladé rodiny i starší bezdětné páry.

britska_ctvrt

Z Britské čtvrti se lze do centra města okamžitě dostat metrem – nejbližší zastávka se nachází jen minutu chůze.

Chcete-li se o nových developerských projektech v Praze dozvědět více, zamiřte na www.finep.cz.

Leave a Comment