Bydlení

Na Žižkově rostou nové byty. Moderní, komfortní a cenově dostupné!

Hledáte komfortní a přitom finančně dostupné bydlení v hlavním městě? Na první pohled se může zdát, že máte jen několik možností. Připlatit si nemalé peníze za prémiovou lokalitu, nebo se spokojit s levnějším bytem někde na periferii… Ve skutečnosti situace není tak horká a s trochou štěstí narazíte na cenově přijatelné i v atraktivních městských částech. Reprezentativním příkladem jsou levné byty Praha v nově vznikajícím rezidenčním projektu Na Vackově. Již nyní je více než polovina bytových jednotek rezervována a my vám prozradíme, proč by bydlení na Žižkově mělo zajímat i vás.

Rezidence Na Vackově je dalším projektem zkušeného developera Metrostav Development a.s. Tentokrát ve spolupráci se zkušenými architekty ze studia MS Architekti. Celkem tři budovy vyrostou v ulici Olgy Havlové a nabídnou 202 nových bytů.

Konkrétně půjde o menší bytové jednotky o velikosti 1+kk a větší byty 2+kk a 3+kk – skvělé bydlení pro rodiny v Praze. Pro nejnáročnější rezidenty budou k mání luxusní byty s dispozicemi 4+kk. Bytové jednotky byly navrženy s ohledem na praktické rozvržení dispozic, vzdušnost a dostatek přirozeného světla. Budoucí rezidenti budou mít k dispozici balkony nebo lodžie. Obyvatelé přízemních bytů dokonce minizahrádky.

na-vackove-byty

Budovy A a B budou dokončeny ke konci roku 2016, poslední budova pak na jaře 2017.

Co se týče lokality Žižkova, v posledních letech zažívá rychlý rozvoj a brzy se zařadí po bok nejvýznamnějších městských center. Naprostou samozřejmostí kompletní občanská vybavenost a veškeré důležité služby. Volný čas lze trávit nedalekých parcích. Za zmínku stojí Balkán, na který nedají dopustit sportovně založení jedinci. Pro relaxační procházky jsou ideálním místem Židovské pece.

Pokud vás prodej bytů na Praze 3 zaujal, přečtěte si o rezidenci Na Vackově další informace na byty.navackove.cz.

Leave a Comment