Bydlení

Praní prádla s pračkami a sušičkami LORD je hračkou

Také u vás praní patří k neoblíbeným domácím pracím? Tuto nepopulární činnost si však můžete díky kvalitním spotřebičům významně ulehčit. V následujících řádcích se dozvíte tajemství voňavého, nadýchaného a nepomačkaného prádla.

Základem je správný výběr značky

Od domácích spotřebičů, které používáme každý den, vyžadujte špičkovou kvalitu. Ta je totiž zárukou perfektního výsledku, dlouhé životnosti a ekonomického provozu. Takovými vlastnostmi se mohou pochlubit spotřebiče LORD. Jsou totiž vyráběné výhradně v Evropě, výrobce dbá na precizní zpracování, nejkvalitnější materiály a prověřené součástky. Na tyto spolehlivé výrobky dává prodlouženou záruku 5 let zdarma. To už je samo o sobě vizitkou, že si značka LORD za svými spotřebiči skutečně stojí.

Praní prádla vás bude bavit

Při výběru pračky se zajímejte o její energetický provoz. Spotřebiče s nejúspornější energetickou spotřebou se nacházejí v kategorii A+++. Pračka LORD W1 vás velice příjemně překvapí faktem, že v této kategorii je oproti ostatním pračkám ještě o 30 % úspornější. Poradí si s 1-8 kg prádla, jemuž přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Disponuje 15 pracími programy, mezi nimiž nechybí program pro alergiky AlergiePlus. Praní prádla lze zrychlit funkcí SpeedPerfect. Na pračce dále oceníte hlučnost pouze 49 dB, velký přehledný displej s dotykovým ovládáním s informací o stavu právě probíhajícího pracího cyklu a BLDC invertor motor potlačující vibrace a hluk.

Neocenitelný pomocník

Sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem je skvělým parťákem ke zmiňované pračce. Její buben pojme rovněž až 8 kg prádla, které ideálně usuší a načechrá. Odpadne vám tak další nepříjemná činnost, jakou je žehlení. Sušička nabízí 15 programů, 3 stupně dosušení a ochranu proti pomačkání prádla.

Leave a Comment