Bydlení

4 rady pro inspiraci při výběru bytového textilu do dětského pokoje

Hledáte inspiraci pro výběr bytového textilu do dětského pokoje? Pak dozajista oceníte tento článek, který obsahuje rovnou 4 rady, jak si poradit s nákupem povlečení, koberců, záclon a podobně.

Veselý a hravý vzhled

Při výběru bytového textilu do dětského pokoje na chvíli zapomeňte na umírněné a moderní odstíny šedé. Dětský pokoj by měl hrát barvami a nabízet veselé a hravé motivy. Oblíbené jsou dětské koberce s postavičkami, zvířátky či se silnicí, které krásně poslouží jako hrací plocha.

Kvalitní materiály

Zároveň je potřeba pamatovat na to, že vzhled není všechno. Obzvláště dětské povlečení by mělo být vyrobeno z kvalitní bavlny, aby bylo přirozeně prodyšné, vzdušné a šetrné k citlivé pokožce dětí. Třešničkou na dortu může být obrázek s oblíbenou postavičkou či zvířátkem. Do příjemně měkké a krásně vypadající postýlky se bude dítě těšit a usínání zvládne lépe.

Správné rozměry

Při výběru nové dětské záclony sledujte, jestli má dobré rozměry, aby nebyla příliš dlouhá či naopak krátká. Platí to i pro další druhy bytového textilu, protože díky správné velikosti bude sedět přesně na svém místě a udělá maximální službu. Informaci o rozměrech konkrétní věci najdete v popisku produktu a raději si ji několikrát ověřte, ať omylem nezakoupíte špatnou variantu.

Jednoduchý nákup přes internet

I v případě, že máte dlouhý seznam věcí, které chcete nakoupit, můžete je pořídit na jednom místě. Veškerý bytový textil najdete v kamenných prodejnách Vesna. A ještě širší sortiment najdete na jejich internetovém obchodě, kde vše zakoupíte pomocí pár kliknutí. Nemusíte nikam cestovat a pouze počkáte, až vybrané věci dorazí na vaši adresu. To se hodí hlavně v případě, že nemáte poblíž žádnou pobočku a chcete ušetřit čas nutný pro dojetí na místo.

Leave a Comment