Skvělé tipy Vzdělání

Online kurzy: Moderní a velmi efektivní forma vzdělávání

Téměř každý obor vyžaduje průběžné sebevzdělávání. Jenomže kdo má dnes tolik času nazbyt, aby mohl dovolit trávit dlouhé hodiny navštěvováním prezenčních kurzů? Z časového i finančního hlediska je mnohem výhodnější online vzdělávání, které zažívá neuvěřitelný boom i v České republice. V čem tkví největší výhody a o jaké kurzy je enormní zájem? To se dozvíte v následujících řádcích.

Výhody online vzdělávání jsou naprosto zjevné. Ty hlavní jsme zmínili v úvodu – jde o nemalou úsporu času a peněz. Tím ovšem benefity virtuálního prostředí nekončí. Díky propracované metodice a moderním technologiím lze vytvořit atraktivní studijní prostředí, ve kterém se účastníci kurzů vzdělávají zábavnou a nenásilnou formou.

Pokud se chcete vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv, vyberte si svůj kurz na portálu VímVíc.cz. Mezi více než 50 online kurzy nechybí ani:

1.) Kurz v MS Excelu – Od začátečníka profíkem v 6 hodinách

Ucházíte se o lepší práci a narazili jste na požadavek na znalost MS Excel? Možná některou z funkcí ovládáte bravurně, ale v jiných máte nedostatky. Kurz Excel je koncipován tak, aby si v něm přišli na své začátečníci i pokročilí uživatelé. Naučíte se používat důležité funkce, vytvářet grafy s logickými popisky a spoustu dalších užitečných věcí. Uživatelé, kteří si již kurzem prošli, ho hodnotí velmi kladně.

2.) Kurz fotografování pro začátečníky a mírně pokročilé

Zmáčknout tlačítko a zachytit okamžik na fotografii je snadné, ale vyfotit něco tak, aby výsledek vypadal k světu, jednoduché není. Naštěstí existují kurzy, ve kterých se účastníci naučí jak fotografovat – jak nastavit expoziční hodnoty v každé situaci, jak pracovat s hloubkou ostrosti, jak používat blesk a jak správně vyvážit bílou barvu.

3.) Sama sobě kadeřnicí

Kurz Sama sobě kadeřnicí je určen pro ženy, které se chtějí naučit všechny tajné kadeřnické triky. Je rozdělen do 14 lekcí, kterými účastníky provází přední česká kadeřnice a stylistka Blanka Hašková. O kvalitě kurzu nemůže být pochyb – mezi referencemi najdete i slavná jména. Kurz doporučují například Jitka Čvančarová, Monika Absolonová nebo Kristina Kloubková.

Leave a Comment