Bydlení

Chcete novou kuchyni na míru? Můžete ji mít s obrovskou slevou na spotřebiče!

Pohráváte si s myšlenkou na rekonstrukci kuchyně, ale máte obavy, že to váš rozpočet neustojí? Pokud bydlíte v okolí Ostravy, Havířova nebo Frýdku Místku, máme pro vás skvělou zprávu. Zdejší renomovaný výrobce kuchyní Mattes Plus s.r.o. aktuálně nabízí výrobu kuchyně na míru se slevou na spotřebiče, a to ve výši až 45 %. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích!

Proč byste si měli pořídit kuchyni na míru?

Výroba kuchyňské linky na míru není nedostupný luxus, který si nemůžete dovolit. I sériově vyráběná kuchyně vám sice může skvěle posloužit, ale představte si pracovní plochu, která plně respektuje dispozice kuchyně. Pracovní plochu, kterou si navrhnete podle svých potřeb a přání… Zní to jako pohádka? Po takové kuchyní sní každá hospodyňka a není jediný důvod, proč byste si ji neměli dopřát právě vy.

Kuchyně na míru představuje perfektní řešení pro menší místnost, kde není příliš mnoho prostoru nazbyt. Zároveň východisko pro každého, kdo vyžaduje víc než „katalogovou“ kuchyňskou linku. Nábytek na míru do vašeho bydlení dokonale zapadne a snadno ho designově sladíte se zařízením. To vše za přijatelnou cenu, protože nebudete platit za „značku“.

A proč právě Mattes Plus?

Důvody, proč si pořídit kuchyni na míru, již znáte. Vraťme se však k havířovské společnosti Mattes Plus. Proč byste měli svěřit podobu své budoucí kuchyně právě tomuto výrobci? Renomovaná firma má na kontě nespočet realizovaných zakázek, na jejichž fotografie se můžete podívat na www.famattes.cz.

Co se týče právě probíhající akce, chopíte-li se své šance, dostanete slevu na kuchyňské spotřebiče ve výši až 45 %. Firma Mattes Plus vyrábí kuchyně ze špičkových materiálů od českých, rakouských a německých výrobců. Poptávku můžete odeslat online – poté vás v dohodnutém termínu navštíví technik, který zaměří požadované práce a připraví pro vás nezávaznou nabídku, bezplatnou cenovou kalkulaci a 3D grafický návrh.

Leave a Comment