Skvělé tipy Vzdělání

Naučte se anglicky EFEKTIVNĚ. S rodilým mluvčím to jde raz dva

Chcete se naučit anglicky, ale žádný z absolvovaných kurzů vaše jazykové dovednosti neposunul na požadovanou úroveň? Nevzdávejte to! Neúspěch nemusí nutně znamenat, že jste na cizí jazyky dřevo. Jednoduše jste jen nenarazili na vhodnou výukovou metodu. To se však může změnit díky pobytovým kurzům s rodilým mluvčím. A nemusíte kvůli tomu jezdit někam daleko – ENGLISHstay probíhají v České republice.

Nemá cenu si nalhávat, že výuka angličtiny ve školách je na kdovíjaké úrovni. A tak zájemcům nezbývá, než se jazykům věnovat ve svém volném čase – například sledováním filmů v původním znění, čtením zahraničních textů, poslechem a překladem hudby… a mimo jiné i absolvováním intenzivního jazykového kurzu, který je koncipován tak, aby se na něm účastníkům rozvázal jazyk.

Pobytové kurzy angličtiny jsou obecně pokládány za jednu z nejefektivnějších metod učení cizího jazyka, ale mají jednu velkou nevýhodu. Obvykle probíhají v zahraničí, a proto se jich nemohou zúčasnit všichni zájemci. Kurzy angličtiny s rodilými mluvčími od ENGLISHstay jsou v tomto směru jedinečné, protože se konají v České republice. Jsou tedy zajímavé nejen z časového, ale i finančního hlediska.

Intenzivní kurzy angličtiny čítají sedmdesát hodin intenzivní konverzace s rodilými mluvčími – což je dost na to, aby se jazykové znalosti drtivé většiny účastníků výrazně prohloubily. Kurzů se účastní zajímaví lidé z různých pracovních oblastí i studenti, kteří vyžadují více než běžnou výuku ve škole. Naprostou samozřejmostí je individuální přístup – každý účastník má k dispozici vlastního lektora.

Během šesti dní se naučíte anglicky hovořit i přemýšlet, navážete nové kontakty a možná i přátelství. Bližší informace a reference lidí, kteří se díky ENGLISHstay již rozmluvili, najdete na www.englishstay.cz.

Leave a Comment