Bydlení

Možnosti využití zakrývací plachty jsou široké: Skvělý pomocník dělá dobrou službu za každého počasí

Zima se blíží mílovými kroky – už jste přemýšleli nad tím, jak před ní ochráníte bazén nebo zánovní zahradní nábytek? Poradíme vám: využijte k tomu krycí plachty s oky, které je dokonale ochrání před všemi nepříznivými vlivy. Navíc je upotřebíte během celého roku – praktické možnosti využití jsou velmi pestré. Ve druhé části článků vám doporučíme firmu, která vám zakrývací plachty vyrobí přímo na míru.

Vlastnosti zakrývací plachty

Zakrývací plachty se vyrábějí z kašírovaného polyetylenu, což je velmi kvalitní a odolný materiál. Díky tomu plachty představují spolehlivou ochranu před sluncem i mrazem. Díky tepelné stálosti od -40 °C do 60 °C je nepřekvapí tuhá zima ani příliš horké léto. Jsou nepromokavé a hravě odolají i tomu nejsilnějšímu dešti. Stejně tak chrání před povětrnostními vlivy i UV zářením.

Možnosti jejich využití

Jak plachtu využijete, záleží jen na vás a vašich potřebách. Často se používají k zakrytí zahradního bazénu nebo nábytku v zimním období. Stejně tak jimi lze zakrýt dřevo nebo pískoviště, případně stavební materiál a další předměty, které nemáte kam uklidit, ale zároveň je potřebujete uchránit před vlivy počasí.

Kde objednat zakrývací plachty?

Hledáte dodavatele kvalitních plachet? Doporučujeme vám firmu Plachty Štěpánik. Na trhu je již od roku 1995 a svůj sortiment nabízí jak v kamenném, tak v internetovém obchodě. Zajišťuje kvalitní zákaznický servis. Na zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem, a to osobně na prodejně nebo prostřednictvím telefonu či mailem.

Firma dodává plachty v různých velikostech, pokud si i přesto nevyberete z nabídky, lze si objednat plachtu na míru, která vám bude vyrobena přesně podle vašich individuálních potřeb. Co se týče barev, jsou plachty modré a zelené, některé varianty jsou též bílé a průsvitné. Všechny plachty mají po obvodu umístěná kovová oka pro snadnější manipulaci a upevnění.

Kromě zakrývacích plachet dodává firma Plachty Štěpánik také vagónové plachty, autoplachty a stínicí sítě na ploty.

Leave a Comment