Pro muže

Co spojuje umění se špičkovými destiláty? Budoucnost…

Leitmotivem dvacátého prvního Designbloku je „budoucnost“, do které měli možnost návštěvníci největšího tuzemského festivalu designu a módy na pražském holešovickém Výstavišti nahlédnout již 17. října a tuto možnost mají až do 21. října. Letos poprvé se na veletrhu i na oficiálních akcích s ním spojených servírují ultra prémiové destiláty z distribuce společnosti Ultra Premium Brands.

Nechť je budoucnost namíchaná výjimečně stejně jako koktejly z legendárních kořalek!

Na Výstavišti i na všech VIP party a v loungích Designbloku se představují hned dva skvosty – britský gin „Tanqueray“ a filipínský rum z ostrova Negros „Don Papa’. Pyšní se jimi designový showroom s ultraprémiovými destiláty – Warehouse#1, který toto výjimečné umělecké partnerství zastřešuje. Jedinečné spojení přehlídky toho nejlepšího, co se na poli užitého umění urodilo se světem bájných kořalek z distribuce zmíněné společnosti, umožňuje milovníkům designu proniknout i do magického světa legendárních destilátů, jež jsou svým způsobem stejně výjimečné a okouzlující jako umění.

Zpátky ke kořenům

Filipínský rum Don Papa naopak zve všechny plnoleté návštěvníky v designové expozici do nitra džungle ostrova Negros, přezdívaného pro svou výjimečnou cukrovou třtinu – Sugarlandia. Autentický zážitek z pravé filipínské džungle ještě podpoří stylizovaný bar zasazený do speciální instalace, který nabízí návštěvníkům festivalu vyladěné koktejly podávané těmi nejlepšími českými barmany. Bez letenky se tak hosté ocitnou na horkém asijském souostroví v reji masek, které jsou s rumem Don Papa neodmyslitelně spjaty a okusí tak pravou chuť Filipín na vlastní kůži. Rum Don Papa chce touto show také navázat na Designbloku na své umělecké kořeny a přiblížit návštěvníkům mezinárodní ilustrátorskou soutěž, která se každoročně vyhlašuje v kolébce jeho vzniku.

Obě bájné kořalky se samozřejmě objeví i na všech party pro umělce a designéryDetailně se také můžete seznámit s prémiovými destiláty v designovém showroomu Warehouse#1, Sokolovská 105, Praha 8

Leave a Comment