Skvělé tipy

Motivační diář jako efektivní pomůcka pro dosažení cílů

Máte problém s dosažením stanovených dílů? Důvodů může být mnoho, ale pravděpodobně jde o nedostatek motivace či nesoustředěnost. Pokud na své cestě neustále klopýtáte a nedokážete se zaměřit na podstatné věci, pořiďte si motivační diář. Praktický pomocník za vás nevyřeší všechny problémy, ale výrazně vám usnadní každodenní rutinu a nakopne vás k lepším výkonům.

Změna je na vás, ale s diářem je to jednodušší

Motivační diář vám nezmění život. To je na vás. Ale když už se pro změny rozhodnete, pak vám díky němu realizujete mnohem snadněji. Zapíšete-li si do něj své cíle, budete vždy vědět, jakým směrem vynaložit drahocennou energii. Přesně zformulované kroky a zapsané příležitosti i cesty povedou k prvním pozitivním změnám. A vyberete-li si diář s množstvím chytrých doplňků, přiblížíte se k cíli ještě rychleji.

Jak vás diář motivuje?

Ale jaký je vůbec rozdíl mezi obyčejným a motivačním diářem? Skvělým příkladem toho motivačního jsou vybrané produkty předního českého výrobce Helma 365. Ačkoliv jde na první pohled „jen“ o kvalitě zpracované a vizuálně zajímavé zápisníky, po otevření zjistíte, že jsou nabité množstvím různých zlepšováků.

Základ motivačního diáře tvoří měsíční a roční kalendárium pro plánování od ledna 2018 až do června 2019. Nechybí ani roční přehled do roku 2020. Další významnou částí je tečkovaný blok – nebudou vás svazovat omezující linky, tečky jsou mnohem inspirativnější! Své poznámky, sny a plány pak zaznamenáte do více než 100 stránkové sekce.

Co se týče slíbených vychytávek, nedílnou součástí diáře jsou 2 záložky a 2 kapsičky, poutko na tužku a gumička, hmatníky pro označení sekcí, 4 archy chytrých samolepek pro snadné seznamy a nadpisy, dělicí pravítko a vlastní index. A pozor, nechybí ani prvky pro sdílení obsahu online.

Chcete se o motivačním diáři dozvědět více? Informace najdete na vzacnycas.cz.

Leave a Comment