Bydlení

Moderní rolety snoubí funkčnost s atraktivním designem. Musíte je mít!

Jistě víte, že stínící systémy jsou nedílnou součástí moderního bydlení, ale možná netušíte, jaké možnosti nabízí moderní látkové rolety. Pokud vás již omrzely žaluzie a rádi byste ve své domácnosti nastolili ještě lepší atmosféru, budete ze současného designového pojetí nadšení. Zaměřili jsme se na nabídku specializovaného prodejce MK Rolety, jehož sortiment pochází z produkce největšího českého výrobce Bematech. Firma látkové rolety prodává a zároveň zajišťuje komplexní servis včetně montáže v Praze a Plzeňském kraji

Látkové rolety s tradicí

Proč chtít látkové rolety od firmy MK Rolety, respektive Bematechu? Český výrobce je na trhu přes 20 let a k jeho prioritám patří vysoce kvalitní zpracování a inovativní prvky. Pokud si pod pojmem rolety představujete nevzhledné textilie z předrevolučního období (ano, právě ty, které hyzdily již tak dost ohavné panelové domy), rychle ten obraz z paměti vymažte. Rolety na okna v moderním pojetí vypadají skvěle a jsou k mání ve stovkách variant. V nabídce najdete látky průhledné i neprůhledné a samozřejmě populární římské rolety s neviditelnými švy.

Nevšední rolety „den a noc“

Sortiment rolet zahrnuje také model Twintex, jinak zvaný „den a noc“. Inovativní koncept střídajících se transparentních a zatemňujících pruhů pozvolna reguluje intenzitu slunečních paprsků. Pruhy mohou mít různou šířku – v závislosti na druhu látky. Hodí se do domácností i kanceláří a vypadají velmi neotřele. Když je vytáhnete, namotají se na trubku a skryjí v nenápadném obalu. Údržba látky je velmi snadná, stačí použít vlhký hadřík nebo vysavač na nejnižší stupeň sání.

Pokud se vám látkové rolety na míru líbí, vyberte si ty své na www.mk-rolety.cz, kde najdete podrobné informace o všech nabízených variantách. A že je z čeho vybírat!

Leave a Comment