Bydlení

Dětské koberce – užitečný a zábavný vánoční dárek

S blížícími se vánočními svátky myslíme na dárky pod stromeček. U dospělých je to snadné, protože si řeknou, co vlastně chtějí. S nejmenšími členy rodiny je to ovšem jiné. Přeci věří na Ježíška! Nechcete jim kupovat tablet, videohry a jinou techniku? Spolehněte se na pěkné a praktické kusové koberce do dětského pokoje. Jejich království se s nimi stane neodolatelným!

Jaké koberce jsou k dostání?

Dnes lze pořídit nespočet variant, které je možné filtrovat dle barev, velikostí, tvarů, výrobce, materiálu, motivu, cenové relace i výšky vlasu. V poslední době se roztrhl pytel s pohádkovými motivy, ale na výsluní se drží dětské koberce silnice. Big City zaujme malé chlapce, protože se budou prohánět po nádherně značených cestách, kde nechybí dopravní značky, parkoviště, domy i stromy. Dopřejte vašemu malému motoristovi bezpečné řízení skrz město. Koberce se silnicemi nepatří jen do pokojíčků chlapců. Sweet Town, městečko jako stvořené pro malé holčičky, je vymalováno ryze dívčími barvičkami a nechybí mu jezírka, zábavní parky a zámečky. Oba představované druhy jsou k dostání ve dvou možnostech. Za rozměr 100×165 cm zaplatíte necelých 500 Kč a za 140×200 cm pouhých 850 Kč.

Kdo si hraje, nezlobí

Hledáte opravdu originální dárek pro nejmenší členy rodiny? Člověče, nezlob se, hrací kobereček, o rozměrech 92×92 cm vás skvěle zabaví. Ke koberci patří 16 figurek a jedna dřevěná kostka. Samozřejmostí je krátký vlas, což hraje do noty snadné údržbě a dobré stabilitě. Rádi byste jiné modely? Pořiďte malým princeznám a nezbedům pěkné koberce s prasátky, čápy, pejsky, hvězdičkami, loďkami, králíčky a kočičkami. Úspěch vás nemine s pohádkovými motivy. Včelka Mája, medvídek Pú, králík Bugs Bunny. Zapomeňte na elektronické dárky a vsaďte na dětské kusové koberce s nápadem!

Leave a Comment