Bydlení

5 důvodů pro realizaci kuchyně na míru

Uvažujete o kompletní rekonstrukci vaší stávající kuchyně? Stavíte nový domek? V obou případech je nezbytné popřemýšlet, jestli vyřešíte uspořádání kuchyně přímo na míru, anebo se budete snažit rádoby ušetřit a koupíte již nějaký model, který poté začleníte do vašeho interiéru. Druhou možnost ale raději zavrhněte předem. Proč? Na to vám v podstatě odpovíme 5 důvody pro řešení kuchyně přímo na míru. Nezapomeneme ani doporučit spolehlivou firmu, na niž se lze obrátit.

1. Kvalita zaručena

kuchyně na míru od spolehlivého výrobce si můžete být jisti vysokou jakostí provedení. Deska bude maximálně pevná a bytelná. Stejně tak i dvířka a jiné součásti celku vydrží velmi dlouhou dobu. Zapomeňte na časem odlupující se dýhu anebo vrzající kování.

2. Už žádné překvapení nakonec

Když se nechá kuchyň realizovat u truhláře, můžete také pracovat na detailech. V podstatě ale stejně počkáte na výsledek s velkými obavami. Nikdy nevíte, co vznikne! Moderní kuchyňské studio na míru již standardně nabízí 3D model, díky němuž eliminujte jakýkoli moment překvapení. Na začátku budete mít o všem jasno.

3. Přesně na míru

Není nic horšího, než když si přinesete domu novou kuchyni a zjistíte, že se do daného prostoru nevejde! Jednotlivé skříňky zkrátka nesedí a vy začínáte přemýšlet, jakým způsobem vše zahladit. Nakonec něco vymyslíte, zabere vám to ale spousty času, pocuchá nervy a výsledek může být všelijaký.

4. Spolehlivé spotřebiče

Pokud si necháte navrhnout kuchyni ve specializovaném studiu, můžete si vybrat také kvalitní spotřebiče na míru. Odborníci vám navíc doporučí ty nejspolehlivější.

5. Neotřelý design

Tak ten je samozřejmostí. Budete mít doma kuchyni, kterou nenajdete u nikoho jiného. Mnohé prozradí u kuchyně fotogalerie na webu specializovaného studia.

Obraťte se na specialisty

Nevíte, na koho se obrátit? Poradíme vám. Naším tipem je společnost Nábytek MAX, která je výhradním zástupcem velké rakouské společnost P. MAX vyrábějící kuchyně na míru již několik desítek let. Stejně tak se tato firma specializuje i na předsíně a jiné místnosti, jež je zapotřebí vybavit nábytkem na míru. Cenově se mnohdy s kuchyní dostanete na úroveň klasicky sériově vyráběných modelů. Kvalita a vzhled budou ovšem úplně někde jinde.

2 komentářů

Leave a Comment