Skvělé tipy Vzdělání

Moderní metody výuky angličitny vás rozmluví. Která jazyková škola nabízí ukázkovou hodinu zdarma?

Známé lidové moudro „kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“ lze s ohledem na současné požadavky zaměstnavatelů přeformulovat na „bez znalosti cizích jazyků na pracovní pohovor nelez“. Pravdou je, že pokud máte v tomto směru problémy, vaše šance na lépe placenou pozici výrazně klesají. A nejen to, neznalost další řeči vám zavře pomyslnou bránu do světa nových příležitostí. Naštěstí není nikdy pozdě a vždy je ten správný čas na nápravu. Pokud vás zajímá, jaké jsou vaše možnosti, rozhodně nepřestávejte číst! Prozradíme vám, jak se naučit anglicky snadněji a rychleji.

Co se v mládí nenaučíš, musíš dohnat ve stáří

Klíčovou fází rozvoje jazykových znalostí by měla být základní škola. Drtivá většina učitelů bohužel netuší, jak dětem předat alespoň základní znalosti. Paradoxní je, že v dobře koncipovaném kurzu se účastníci naučí mnohem více za výrazně kratší dobu.

Patříte-li do skupiny „věčných začátečníků“, možná jste již na jazykové kurzy zanevřeli. Možná jste v minulosti zaplatili za výuku, která se příliš nelišila od té „školní“. Jenomže doba se mění a to samé platí i pro jazykové kurzy angličtiny. Zatímco v minulosti hrála prim gramatika, nyní je podstatnější umění komunikace. Je to logické, vždyť k čemu vám budou poučky, které nedokážete aplikovat v praxi? Malé děti nemají ani tušení o pravidlech pravopisu a gramatice, ale přesto svůj rodný jazyk ovládají bravurně.

Online kurzy nejsou špatné, ale efektivnější bývá angličtina „na živo“

Díky internetu se rozmáhá výuka angličtiny online. Někomu může vyhovovat a nutno podotknout, že i v rámci virtuálních kurzů se mohou studenti leccos naučit. Přesto je efektivnější „klasická“ výuka anglického jazyka v jazykovce. Otázkou je, jak vybrat tu správnou, když jich v Česku působí tolik…

Chcete-li vyzkoušet něco nového, vsaďte na unikátní vyučovací metodu LITE, jejíž podstatou je rozvoj schopnosti mluvit. Jazykové kurzy probíhají na síti škol Jazykové školy LITE – aktuálně na 14 pobočkách.

Je naprosto logické, že nechcete kupovat zajíce v pytli. A jazykové kurzy jsou obvykle poměrně drahý zajíc. Proto Jazyková škola LITE nabízí ukázkovou hodinu angličtiny zdarma.

Ukázková hodina angličtiny trvá 1,5 hodiny a dozvíte se vše o principech efektivního učení cizího jazyka. Kvalifikovaný lektor vám prozradí, čeho se vyvarovat a dokáže vám, že angličtina může být snadná.

Metoda LITE sází na přirozenou formu učení. Vychází z dlouhodobých lingvistických průzkumů a garantuje velmi rychlý postup a získání schopnosti mluvit. Je ideální pro každého, kdo se sice dokáže naučit gramatická pravidla a slovíčka, ale má problém s praktickým použitím angličtiny.

Jazykovými školami LITE prošly desítky tisíc lidí. Mnozí z nich získali díky nově nabytým znalostem lepší práci, odjeli studovat či pracovat do zahraničí nebo si jen více užívají na dovolené, protože se nyní plynule domluví.

Chcete-li se o populární metodě výuky anglického jazyka dozvědět více, pokračujte na www.lite.cz.

Leave a Comment