Skvělé tipy

Moderní kancelářský komplex Palmovka Open Park má k pronájmu posledních pár retailových ploch

V jednom pražském průmyslovém areálu vyrostl unikátní administrativní projekt, jenž poskytuje zájemcům exkluzivní retailové plochy k pronájmu. Developerská společnost Metrostav, která za revitalizací někdejších průmyslových budov stojí, použila ke své práci vysoce kvalitní materiály, díky nimž světlo světa spatřily flexibilně využitelné prostory. Kancelářský komplex Palmovka Open Park má k dispozici celkem 25 500 metrů čtverečních, ovšem značná část z dané plochy je už pronajatá, a tak máte poslední šanci získat ojedinělé administrativní zázemí.

Palmovka Open Park spojuje novodobou architekturu s historickými prvky. Chloubou průmyslového areálu je bezpochyby tovární hala původní strojírny Horák a Hlava, která získala nový kabát. Právě výrobní hala je i kulturní památkou, jež propůjčuje dané oblasti ojedinělou atmosféru. Chcete mít i vy komerční prostory v jednom z největších administrativních center metropole?

Palmovka Open Park jako součást lukrativní lokality

Palmovka má strategicky výhodnou polohu, z čehož profituje. Co se týče dopravní dostupnosti, do centra se z Palmovky dostanete během chvilky, stejně tak se snadno napojíte na Pražský okruh. Přestože se jedná o administrativní centrum, stále je to klidná lokalita s pestrými zelenými plochami. Palmovka Open Park uspokojí nad míru všechny náročné zájemce o kancelářské prostory. Relaxaci si dopřejete na střešní terase se zelení, odkud se otevírá panoramatický výhled na Pražský hrad.

Projekt spojuje současnou architekturu s historií

Developerský projekt byl realizován pod taktovkou společnosti Metrostav Development, která má na svém kontě více než dvě tisícovky bytů a spoustu administrativních budov. Palmovka Open Park získala také prestižní ocenění Best of Realty 2018 v kategorii Nové administrativní projekty.

Leave a Comment